Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor néz le egy srác egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor néz le egy srác egy lányt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor semminek nézed, kineveted, pletykálsz róla... Mindezt valami okból.

2015. máj. 29. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
utálat -de ok sok lehet( nem szimpatikus neki,és bántja,vagy a stílusát nézi le,vagy a viselkedését stb
2015. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En pl akkor teszem ezt ha eljátszotta a bizalmam. Vagyis ha megbiztam benne de visszelt vele, stb. 16/F
2015. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokásom.

Van amikor hülyéskedünk 1-1 alkalommal egy lányról egy egy beszélgetésben de ez inkább ritka.


Lenézni azt nézem le aki flegma/nagyképű. Van egy lány szép meg minden, de olyan szinten flegma még az arckifejezése is hogy az elképesztő. A beszédje meg mint egy iskolázatlan parasztnak....

2015. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
én az összes csajt lenézem
2015. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az ilyen tipikus buta p*csákat nézem le. Tudjátok akiken 5 tonna smink van kinn a melle meg a segge,gyon van szolizva és csótányroppantóban jár és minden héten mással kefél. Az ilyenket végtelenül elítélem és lenézem
2015. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# 5 Mi az a csótányroppantó? :"D :o L
2015. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!