Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú osztálytársam pár hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú osztálytársam pár hónapja mellettem ül, azóta tök jókat beszélgetünk, néha úgy érzem lehet valami, de van barátnője. Félreértek valamit?

Figyelt kérdés

Az a tipikus intelligens, udvarias, de eszméletlen laza srác -még dobol is-. 2 éve vagyunk osztálytársak, nem túl sokat beszélgettünk eddig, de köszöntünk mindig meg ha volt miről beszéltünk.

Most viszont együtt vagyunk rengeteg órán -közös faktok- és tényleg rengeteget beszélünk. Na már most, elég közvetlen srác, többször hajtotta a vállamra a fejét, van hogy fél perceket nézünk mosolyogva mélyen egymás szemébe. Legutóbb egyértelműen lepillantott a számra is.


Ez mind szép és jó.. És bizony, most jön az a bizonyos de...


A srácnak van barátnője, már nagyon régóta együtt vannak -nem rég volt valami probléma, szakítottak, mert nem működött, de most megint határozottan együtt vannak-.

Én értek félre valamit, vagy ez teljesen normális dolog és semmit nem szeretne a a barátságon kívül?


Előre is köszi a válaszokat! :) 17/L


2015. máj. 29. 13:38
 1/3 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle direktben. Ő se hülye, véletlenül nem szokták az emberek a másik vállára hajtani a fejüket.
2015. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj igazából erre csak ő adhat választ mert ez nagyon sok mindent jelenthet. Mondjuk én ugyan ezt csináltam egy sráccal amikor éppen rosszba voltam a pasimmal. Egyre jobban összebarátkoztunk, összemelegedtünk, éreztem hogy bejövök neki, és már totál belém volt zúgva mégse álltam le, sőt élveztem a helyzetet, igazából én is kedveltem őt, de a legelejétől kezdve tudtam hogy eszem ágában nincs szakítani a pasimmal. Talán ő is így van veled, élvezi a kitüntetett figyelmedet, bír téged, talán tetszel is neki, de csak szórakozik.

Persze azt is jelentketi hogy össze akar jönni veled, amit én meséltem el az csak az én példám volt.

2015. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A vállrahajtós történethez hozzátartozik, hogy közvetlenségéből adódóan ez nála tényleg természetes (szerintem). Megkérdezni pedig azért nem szeretném, mert ugyan álom srác, de nem vagyok belezúgva, így nem áldoznám be a barátságunkat (főleg a barátnő-tényező miatt is). Csak kíváncsi voltam, hogy mit gondoltok erről.

A második válaszolónál látok rációt a dologra, de igazából megfelel a helyzet jelenleg nekem is, próbálom nem hagyni magamat becsapni :)

2015. máj. 29. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!