Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ráírjak faceboo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ráírjak facebookon?

Figyelt kérdés

Először is tudom, hogy nem facebookon kellene ismerkedni de sajnos személyesen csak kb fél év múlva találkoznék a kiszemelt fiúval..szóval most sajnos mindenképp az internet maradt.

Van egy fiú,aki már jó pár hónapja nagyon szimpatikus nekem,de nem igazán ismerem még.Ugyan abban a sportban szoktunk versenyezni és így szoktam őt látni a versenyeken.Valahogy soha se jött eddig úgy ki a lépés hogy tudjunk kettesben beszélgetni de egyszerűen úgy érzem hogy csak ő kell nekem. Mit csináljak szerintetek? Az annyira gyerekes lenne ha csak úgy a "semmiből" ráírnék facebookon.Az a baj hogy beégni se szeretnék most ebben az esetben semmiképpen se,mert a közös sportunk miatt mindenki rögtön tudna erről a dologról. Valami jó ötlet?

(Tudom ez még gyerekesebb ötlet de arra is gondoltam hogy egy barátnőm írna rá és abból hoznánk ki valamit de még ezt se tudom hogy pontosan hogy kellene..)


2015. máj. 29. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen írj rá, mondd meg neki hogy ki vagy, honnan ismered, miért írtál rá, szimpatikus neked, aztán majd kiderül hogy ő mit gondol erről....lehet hogy beszélgettek egy jót és lesz belőle vmi, vagy lehet hogy megmondja hogy ő nem szeretne semmit


Mindenképp írj rá (és ne a barátnőd, egy próbát megér, a közös sport miatt ne aggódj hogy mi lesz ha nemet mond, ha normális akkor nem lesz ebből semmi baj


Facebookon ráírsz pl: "szia, nem tudom hogy emlékszel e rám, de ugyanabban a sportban szoktunk versenyezni...szimpatikus vagy nekem és arra gondoltam hogy megismerkedhetnénk ha van kedved hozzá"

2015. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajj csak annyira félek . :(
2015. jún. 1. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:

az érthető, ha félsz, mert benne van a pakliban hogy visszautasít, de egy próbát sztem megérne


ha nem jön össze akkor sem lesz baj, majd elfelejtődik a dolog


valahonnan gyűjts bátorságot és írj rá, mert lehet hogy tök jó lesz, szerintem nincs veszítenivalód :)

2015. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmmm de furcsa olvasni ezt a kérdésemet. :( Ahogy kiírtam ezt a kérdést,utána nem sokkal később összejöttünk. :) De csak kb 5 hónapig voltunk együtt,nemrég kidobott. :(
2015. nov. 23. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!