Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tetszem a fiúnak, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem a fiúnak, vagy pont ellenkezőleg? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki folyton bámul, amikor csak tud. Vagy hosszasan néz a szemembe, vagy rögtön elkapja a tekintetét. De nagyon idegesít, ugyanis vannak napok amikor minden kérdésemre válaszol, kinyitja előttem az ajtót, mosolyog rám, szóval kedves. De vannak napok amikor csak magába motyog, ha valamit kérdezek, elém tolakszik és egy büdös szót nem szól hozzám. Mit jelenthet ez? (Hülyék kíméljenek!)

2015. máj. 30. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Meg akar erőszakolni, menekülj tőle!
2015. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszel hat! Szerintem nagyon bejossz neki legyel vele nagyon kedves es fb-n is irj ra es ha kihiv teged akkor menj ki vele
2015. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs facebookom (nem szeretem), de a száma megvan, szoktunk is beszélgetni.
2015. máj. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!