Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 lány akibe beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány akibe beleszerettem de ő vissza utasított de a közeljövőben lesz a születés napja ti vennétek a vissza utasítás ellenére valamit?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 14:06
 1/3 anonim válasza:
38%
Attól függ, hogy utasított vissza. Ha pl bunkó és durva volt akkor szerintem ne adj neki ajándékot. Viszont ha tapintatos és kedves volt és mondjuk szoktatok beszélni néha a történtek ellenére, akkor miért ne? De akkor is csak valami barátit, nehogy azt higgye, hogy nem akarsz leszállni róla.
2015. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ne. Neki is kellemetlen lesz. Ha amúgy barátok vagytok ennek ellenére, akkor persze vegyél neki, de semmi túlzás, csak mintha barát lenne, egy csoki és annyi.
2015. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én max akkor vennék, ha az elutasítás előtt barátok voltunk olyan szinten, hogy vettünk egymásnak, és ez azóta se változott. Ha előtte sem volt ez szokás, tuti nem kezdeném el.
2015. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!