Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány a kezdeményezés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány a kezdeményezés terén meddig mehet el? Fiúk ti mit tanácsoltok ebben a helyzetben? Lányok ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ha egy fiúra ráír egy ismeretlen lány vmi általános témában, h ismerős neki, többször látta stb. és a fiú erre válaszol, hogy sokat jár, arra a helyre ezért lehet ismerős a csaj válaszol, hogy igen valószínű és bocsánat csak ismerős voltál nagyon, azért köszönöm, hogy reagáltál és erre már nem kap a lány választ.


Szóval fiúk örülnétek, ha a csaj ezek után még rátok írna, h nincs-e kedve beszélgeti megismerkedni v elegetek lenne?

Lányok ti írnátok a fiúnak ezek után utoljára, ha nagyon szimpatikus? És ha igen mit??



#ismerkedés #kezmenyényezés
2015. jún. 1. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék, főleg ha tetszik a lány. :)


15F

2015. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha ott volt már az esélye a srácnak de nem válaszolt akkor is örülne ez itt a nagy kérdés
2015. jún. 1. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert nem volt több kérdés, azért nem válaszolt.


Ha beszélgetni akarsz vele, akkor nem kellett volna így lezárnod a dolgot.

2015. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igazad van csak nem akartam nagyon nyomulós lenni reméltem ír egy smileyt legalább és akkor kérdezek vmit meg ilyesmi csak hát ez nem történt meg. Szóval szerintem nem lenne gond ha vmikor ráírnék, hogy nincs e kedve beszélgetni??
2015. jún. 1. 18:44
 5/8 A kérdező kommentje:
*Szóval szerinted...
2015. jún. 1. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, azt nem tudhatom, ő mit fog reagálni. Amíg nem próbálod ki, addig biztosan nem fogtok beszélgetni...
2015. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Majd meglátom
2015. jún. 1. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
én mindenképpen válaszolnék a fiúnak, hiszen 50% esély van arra, hogy megkedveljük egymást, ha meg nem akkor sem veszítek semmit, hiszen nem ismerem és ő se engem, tehát nem fájna annyira
2016. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!