Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer úgy érzem, bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer úgy érzem, bele vagyok zúgva, máskor pedig nem is tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha a közös baráti társaságunkban vagyunk, akkor iszonyatosan helyesnek, humorosnak érzem, mûködik a kémia.

Viszont, ha csak kettesben vagyunk (pl.: egy randin, vagy csak úgy találkozunk az utcán), ugyanolyan aranyos, udvarias, de akkor nem tetszik.


Ezt próbáltam azzal magyarázni, hogy a baráti társaságunkban laza, önmagát adja, próbál elcsábítani, míg velem kettesben feszült, talán kicsit unott és nem udvarol annyira.

De nem tudom. Ha véletlen találkozunk az utcán, akkor is ugyanolyan, mintha randin lennénk. Egyszerûen nem vonz.


Egyébként nagyon helyes srác, minden lány álma. Tipikus nagydumás, aki mindenkit ismer, mindenkivel jóban van és őt is szereti mindenki. És nagyon tetszem neki, aminek a miértjét igazából nem értem, de nem erről szól a kérdés.


Fogalmam sincs, mit csináljak, mert ha visszautasítanám, azonnal megbánnám.

A körülöttünk lévők azzal "piszkálnak" (jó értelemben), hogy mennyire édesek vagyunk együtt.


Mit tehetnék?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


17/L 18/F



2015. jún. 2. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy bele vagy zúgva, az egyértelmű jel.

Az, hogy nem mindig érzed ezt, már kicsit bonyolult.

Talán próbálj meg egy kicsit többet kettesben lenni vele, akkor kialakulhat, szerintem.

Milyen gyakran találkoztok?

2015. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Ha esetleg van pár "titkos információ" amit nem szeretnél nyilvánosba kiírni, írj nyugodtan privátot, szívesen segítek :)

2015. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Hetente, két hetente találkozunk. Nem szoktunk a találkozók között beszélgetni.

2015. jún. 2. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy pont ez a baj. Hogyha mondjuk hetente 2-3 alkalommal találkoznátok, kialakulhat a dolog.

Fontos, hogy mindig önmagadat add, így talán az a feszültség, amit érzel rajta, enyhülni fog.

2015. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem merek vele gyakrabban találkozni, mert ha a végén mégis nemet mondok, akkor olyan, mintha áltatnám, kihasználnám.


Viszont, ha ez az egyetlen megoldás, megpróbálom. :)


Csütörtökön is találkozunk, nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz a randi..

2015. jún. 2. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Tetszik a hozzáállásod, kár, hogy nem sok ilyen lány van a Földön...

Aztán csak ügyesen a randin, szerintem lesz ebből valami ;)

2015. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha most először randizgatnék nekem tetsző fiúval, akkor nem zavarna ennyire, hogy nem mindig vonz ennyire. De egy hónapja szakított velem a barátom, akivel minden perc csodálatos volt.


Alig gondolok rá, az új fiún jár az eszem minden pillanatban.


De az exemet a leghelyesebb fiúnak tartottam, míg minden ember állandóan a fejét rázta, hogy lehetek vele, mert "az átlagosnál is csúnyább".

És az is nagyon zavar, hogy ezzel a tökéletes, megnyerô sráccal nem érzem azt, mint a sokak szerint "szürke kisegérrel".

2015. jún. 2. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez így természetes, ha szeretted a volt barátodat, jól érezted magad vele, akkor nehéz egy új személlyel ugyanazt ugyanúgy átélni. Nem történik meg egyik pillanatról a másikra, de idővel biztosan kialakul. Idővel bármi kialakulhat...
2015. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a legrosszabb az egészben, hogy az exbarátommal elsôre egymásba zúgtunk. Elsô látásra szerelem.

A mostani sráccal pedig a randikon nem érzek semmit. :(


Ha többet találkozunk, akkor ez biztosan megváltozik?

2015. jún. 2. 21:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmit sem lehet biztosra kijelenteni, sajnos.

De ez az egyetlen megoldás szerintem.

2015. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!