Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menő fiúk! Szerintetek gáz az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő fiúk! Szerintetek gáz az ha egy tini lány társkereső oldalon keres magának pasit? Ha nem akkor ti regisztráltatok már ilyen oldalra?

Figyelt kérdés

Fontod ,hogy a menő vagy ilyen nagyon helyes TINI(15-18) fiúk válaszoljanak ..

ha van ilyen ezen az oldalon...


2015. jún. 4. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miből tudom meg, hogy helyes vagyok-e?
2015. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az gáz ha itt kéred a menő fiúk tanácsát, nem azért menő valaki mert páwa stb...
2015. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas ez a menő fiuzás meg hogy csak helyes fiuk irjanak.grat.tipikus nagyzolos lenéző hülyegyerekek viselkednek így
2015. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
...
2015. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval csak akkor válaszolhatok, ha menőnek érzem magam?:D ezen jót nevettem

Nem tudom, miért kell társkeresőt használni. Ha lány vagy és nem úgy nézel ki mint egy bányarém, simán rámehetsz te is pasikra. f18

2015. jún. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Boccs mindenkitől h meg mertem kérdezni olyan dolgot ami érdekel...

Nem kellene kritizálni csak azért mert kíváncsi vagyok egy "csoport" véleményére

2015. jún. 5. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!