Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentsen ez a puszi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen ez a puszi?

Figyelt kérdés

Van egy kedves tanárom, akivel órák után szoktam beszélgetni, mert vannak hasonló érdeklődési köreink. Ma, utolsó óránk lévén, vittem neki egy kis édességet, mert mindig hangoztatja, hogy mit szeret.

Óra után, szokás szerint, ketten maradunk a teremben, akkor adtam át neki a kis ajándékot, majd folytattam tovább a beszélgetést. Viszont, ahogy kifelé indultunk, megpuszilt. Persze visszapusziltam, de nem tudtam mire vélni.

Már korábban gyanús volt, hogy tetszhetek neki, de nem tudom, hogy ez most ennek tudható be, vagy csak, természetesnek találta, hogy puszit ad, az ajándék miatt?

17/l



2015. jún. 5. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A puszi az egy olyan dolog, hogy ha látják, akkor udvariasság miatt is lehet, de ha nem látja senki, akkor nem adsz puszit olyannak, akitől undorodsz. Szerintem tetszel neki, csak tisztában van vele, hogy a tanárod.
2015. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem látta senki. Csak eléggé meglepett, mert házas ember. Gondoltam, nem puszilgat akárkit. Jó, mondjuk kedvelem, csak eléggé zavarba hozott vele, mert férfi tanáromtól nem kaptam még puszit, pedig másnak is hoztam már sütit. (És nem azért, hogy lekenyerezzem, vagy valami.)
2015. jún. 5. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én szalagavatókor meg virágátadáskor meg osztály búcsúztatáskor is megpusziltam az osztályfőnökömet mert illett. de a te esetedben szerintem akar tőled valamit

és az ajándék miatt most már azt hiszi hogy te is akarsz tőle.

2015. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az. Hogy ő nem az a fajta. Meg pont azzal viccelődött egyszer órán, hogy a feleséget (aki szintén nálunk tanít) nem cserélné le fiatalabbra, mert úgyis megöregszik a másik hölgyemény is. Mondjuk valóban más lehet az, amit mond, és az, amit tesz. De nem tudom elképzelni róla, hogy, ha vonzódna is irántam, komoly lépéseket tenne. Most viszont ezen kattogok.
2015. jún. 5. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a puszi amolyan ember-ember iranti szeretet nyivanyitas volt. Nem kell semmi olyanra gondolni hogy na most beindult rad, le akar fektetni, stb stb...

Puszit gyakran azert adnak egymasnak az emberek hogy megkoszonjek a rajuk forditott figyelmet faradozast.

Ez az en szemszogem.

Remelem tudtam valamelyest segiteni:)

2015. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, köszi! :) Ő nem az a fajta, aki csak úgy "megfektet" lányokat. Bár mondom, már ez a gesztus is meglepő volt a részéről, de lehet, csak ennyire örült a csokinak. :D
2015. jún. 5. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Először is hány éves a tanárod? Amúgy szerintem semmi sincs abban ha megpuszil!Végül is gondolom év végén is adtok neki valamilyen ajándékot és akkor is puszilkodás szokott lenni!(mármint nálunk)!
2015. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
40 valamennyi. És amúgy év végén nem adunk, mert hát most tanít vagy 15 tanár, minden évben minek adnánk nekik? Én majd jövőre adok mindenkinek, mert akkor ballagok. ^^
2015. jún. 8. 19:20




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!