Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sok jó faszinak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok jó faszinak ronda csaja, mint jó csajnak ronda pasija?

Figyelt kérdés

Kicsit leegyszerűsítettem, de ez a lényeg. Mostanában sokat látok (már amennyire férfi szemmel meg tudom ítélni)jobb faszikat csúnyácska lányokkal. Tényleg nem akarok bántani senkit és tény hogy egyik lány sem úgy csúnya , de ahhoz képest nem szépek.

Most meg az egyik haverom, aki külsőleg sztem helyesebb jóval mint én összejövett egy olyan csajjal akivel még én sem jönnék össze. Majdnem 2* olyan nagy (és nem magasságban)


Bezzeg olyant még nem láttam hogy egy tényleg fullos csaj, aki szép, szexi, okos, összejön egy átlagos sráccal . Mellettük csak az izmos gorillákat és ilyen piperkőc hülyéket látok.


Félreértés ne essék, hála istennek van barátnőm, akivel egy álom az élet, de ez a kérdés tényleg érdekel



2015. jún. 6. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos. Ezt én is észre vettem. Leszavazás ide-oda. Én mindig megmondtam a véleményem és most sem tartok kivételt.

Vannak srácok akik egész egyszerűen bátorságot sem mernek meríteni hogy már akár egy velük egy kaliberű lánynál próbálkozzanak.

És vannak a szép lányok akiknek csak a rajos,gizda,party arc srác jön be. Tehát a belső értékek nagy ívben hidegen hagyják. Csak a külső számít. Mind ismertek ilyen lányokat,szinte már csak azokat lehet látni. Persze mindíg van kivétel de mondjuk 10 ből ha 2 aki a belsőt is nézi.

Ez 20 éves korukig megy. Aztán a szerencsésebb hányados(akik még nem estek teherbe) kapkodnak a normális pasik iránt! Mondjuk ígyis-úgyis.

A rajos,gizda,party arc sráccal nem fog tudni családot alapítani ;)

2015. jún. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ebből is látszik, hogy a nőknek jobban számít a külső, mint a férfiaknak. Mert van egy jól kinéző nő, akkor nehogy már egy átlagos kinézetű pasival jöjjön össze, még ha az normális is amúgy.

Egy jól kinéző palinak meg elég ha a lány kedves, helyes, jó belső tulajdonságai vannak, ha külsőre nem is tökéletes, neki az már elég.

2015. jún. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
De azért ti honnan tudjátok hogy ki a szép vagy csúnya.??? Mert akit ti annak láttok az nem nem biztos hogy az. SŐT !!!! A te barátnődet honnan tudod hogy nem egy rondának, csúnyának látnak a többiek. Már ne haragudjatok de iszonyú bunkók vagytok ha így látjátok a világot.
2015. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Fordítva is ugyanúgy igaz, vannak fiúk akik csak a külsőre mennek! Egyébként szerintem gizda palik csak a LÁNYOKNAK kell, a NŐK nek pedig teljesen más igényeik vannak. A kettő közötti különbség pedig az érettség. És persze kivételek is vannak, na meg a szépség relatív fogalom:)
2015. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

8:14-es, te aztán megfogtad a lényeget, tipikusan te vagy az a csaj, akit feminácinak hív a többi nő is. Pont ezt írta a kérdező, hogy SZERINTE nem néznek ki olyan jól. A szépség relatív. De azt azért a vak is látja, hogy vannak olyan típusok -mind pasiknál, mind csajoknál- akiket mindenki szépnek/helyesnek tart, és vannak akiket nem. Ezen kár is vitatkozni, így van és kész.


Kedves kérdező, egyébként jól látod, ez általában így van. Viszont szerintem a probléma eredete ott keresendő, hogy a "fullos" csajok tetű mód elutasítóak és lekezelőek (tisztelet a kivételnek, én is ismerek jópárat), és a normális faszik nem is foglalkoznak igazából velük, mert csak a baj van vele, önnizalomrombolásra jó, másra nem. Inkább keres olyan lányt, aki értékeli.


A másik oldalon pedig pont az van, hogy a csajnak az a pasi kell, aki annyira suta, hogy nem lehet jobban "lekezelni", mint amilyen mélyen van alapból, de apuci legalább megveszi neki a drága csőgatyát meg a swag szemüveget, jó esetben gyúr is (legalább ez pozitívum), biztos neki is csurran-cseppen valami, gondolhatja a lány. Meg ha jól néz ki a pasim, az jó lesz a kirakatba.


És rajtuk túllépva vannak A Nők, akik simán lehetnek fullosak, mert a személyiségükkel, nyitottságukkal kiütik a plafont a 10-es skálán. Én személy szerint mindig megtalálom az ilyen csajokat, mert sugárzik belőlük valami, ami a fentebbi kategóriába tartozó lányokban nemhogy nincs meg, de pont az ellentettje van, taszító kisugárzásuk is van.

2015. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ronda pasi+"jó" csaj= a pasinak -relatíve- sok pénze van

"Jó" pasi+ronda csaj= nem a külső alapján ítéli meg a csajt

2015. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@13:35 ös. Ezt szebben én sem tudtam volna leírni.

De egy biztos. Ezek a fullos beképzelt csitrik mind elhasznált lomok lesznek huszonéves korukra, és nem hogy normális pasiknak de a kutyának se fognak kelleni.

2015. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös: mint olyan "fullos" lány, akit piszkáltak is azzal, hogy miért olyan fiút választott, aki úgymond "nem elég jó hozzád", "lehetne sokkal jobb pasid" stb., csak egyetérteni tudok. Nem csak én vagyok ezzel így, hogy nem kirakatba kell, hanem legyen jószívű, megbízható, kedves és nem érdekel, ha nem egy adonisz típus. Tény, hogy neki sem könnyű, hogy sokan lecsapnának a kezéről.
2015. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!