Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hát,ez a fiú egy időben a legjobb barátom volt,és volt hogy tetszett is de utána már annyira nem.És amikor már nem,akkor megkérdezte még tetszik-e nekem.Akkor azt mondtam hogy nem.Mostanában nem beszéltünk,valamiért haragszik de nem tudom miért,most valamiért megint tetszik és állandóan bámulom.Napok óta szeretnék vele beszélni de nem tudom hogyan.Ha oda megyek mit mondjak?Egyébként nem osztálytárs,egy helyen lakunk.Bocsi a sok szövegért.:D

2015. jún. 10. 17:25
 1/4 anonim válasza:
Menj oda mond,hogy hazudtál és azért,mert nem tudtad mit reagál
2015. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez kicsit régi történet...És ha nem is emlékszik?
2015. jún. 10. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

komolyan nem hiszem el hogy nem esett le miert haragudhat egy kicsit.... arra szamitott hogy meg mindig tetszel neki es bevallota volna hogy bejossz neki...


szivesen maskor tedd sebesegbe az agyad mielott elinditod a szad ;)

2015. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utána haragudott meg jóval.
2015. jún. 11. 11:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!