Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire vonzó számotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire vonzó számotokra egy 22 éves alacsony, vékony fiú aki zenész? Miért kizáró ok mindenki számára a magasság?

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos minden lánynak magas pasi kell. Alacsonyan, ha nem vagy qrvára jóképű vagy gazdag, eláshatod magad.
2015. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Próbálkozz alacsony lányoknál :)
2015. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 Leírom 245763456. alkalommal is: az alacsony lányoknak is magas pasi kell.
2015. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy zenész?
2015. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

22 évesen tininek érzed magad?

Ha már ide tetted fel a kérdés...

2015. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(nem hencegés miatt írom) de úgy vettem észre hogy fontos nekik nagyon is! De a csaj nem valaki magasságába lesz szerelmes hanem az emberbe. üdv.: egy magas srác
2015. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok és egy magas (kb.173-176 cm) lánynak tetszem.
2015. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak hiszed, hogy tetszel neki.
2015. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kicsit lehet későn írok, mert lehet, hogy már megjött az eszed, és nem hiszed azt, hogy nem kellesz senkinek. Én lány vagyok, igaz elég fiatal, de szerintem egyáltalán nem kizáró ok, ne a magasságért jussatok el ide-oda, hanem mert... hát, magadért :D nálam a vékonyak a nyerő "egyedek" az nem érdekel, hogy milyen magas. :)
2016. ápr. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!