Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? SEGÍTSETEK!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SEGÍTSETEK! (részletek lent)

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok és szerelmes az egyik osztálytársnőmbe. Sokat beszélgetünk suliban, meg szoktuk egymást ölelgetni. Facebookon ráírok hogy mi újság, meséljen valamit ilyesmi aztán annyit ír, hogy "semmi különös, nem". Voltunk egy koncerten ott viszont smároltunk, és meg mondta hogy osztálytársakkal nem jön össze és ezzel én is egyetértek. Amúgy meg én nem hiszek fiú-lány barátságban szóval nem tekintek rá barátként. Gondoltam arra, hogy elhívom sétálni és akkor megbeszéljük a dolgokat, de hát alig ír valamit, vagy pedig semmit. Ja igen és az egyik legjobb barátnőjének (aki szintén az osztálytársam) bejövök, és megbeszéltük, hogy azt a csókolózást nem mondjuk el senkinek, köztünk marad.



Szóval akkor annyi lenne, hogy most mitévő legyek?:'(

Ui.: Bocsi, ha hosszú. A válaszokat előre is köszi:)



2015. jún. 14. 12:20
 1/3 anonim válasza:

Attól függ szerelmes vagy e a barátnőjébe?

Szerintem hivd el sétálni, és mond meg neki, ne vegye túl komolyan a kapcsolatot, hogy ne csalódjon, és járjatok :DD(Ha nem vagy szerelmes a b.nőjébe)

Ha vonzódsz a b.nőjéhez, akkor ő biztos akar veled járni, bár titkolással indítani necces lesz. :D Egyszer mond el neki, különben baj lehet.(ha majd talán jártok)

bocs a hosszú válaszért, remélem segített

2015. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ😊 amúgy nem nem vagyok szerelmes a bnőjébe nagyon nem is tetszik, de jóban vagyok vele. Én ilyen kavargatós kapcsolatra gondoltam "barátság extrákkal"😃
2015. jún. 14. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
a barátság extrákkal az mást jelent. ugye ezt tudod…
2015. jún. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!