Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a fiúbarátom? 15L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a fiúbarátom? 15L

Figyelt kérdés

Én 15 ő 16.

Egy osztályba járunk,tavaly ismerkedtünk meg.Nagyon kedves és jófej volt már az első pillanattól kezdve(néha még mintha flörtölt volna velem) egészen addig míg nem lett fiúm.Akkor teljesen megváltozott,sosem kereste a társaságomat,ha pedig én kerestem akkor foghegyről válaszolt és lekezelő,lenéző volt.Ahogy szakítottam,mindez megváltozott,újra ugyanolyan lett.Voltunk közös bulikban,ott mindig együtt vagyunk,sokszor fogjuk egymás kezét.A múltkori buliban is együtt voltunk,viszont én akkor leváltam és egy másik sráccal mentem,kézenfogva énekeltünk,a barátom előtt 10méterrel,másnp ugyanolyan kedves volt,de mikor ez a srác szóba került mogorva lett és megint kissé lekezelő,és aznap akárhová/akárkikkel ment mindig szemmel tartott.Tegnap megint egy buliba voltunk.Nem bírta levenni a szemét rólam,pedig akkor nem is ivott.Soha nem kaptam még rajta,hogy egy lányt ennyire bámuljon.Egy asztalnál ültem,ahogy szabad lett a mellettem lévő szék,rögtön leült úgy hogy összeérjenek a karjaink és a lábaink(pedig egymás mellet ültönk,nem szemben) és érdeklődött irántam.Aztán megint megfogtuk egymás kezét(itt már részegen)szóba jött ez a szerelem téma és mondta h neki sok lány tetszik,de nem hajt rájuk,mert akkor egyből rámhajtana.Mikor mondta kicsit kijózanodtam.Bementünk egy szórakozóhelyre táncolni kettesben,ott is megtáncoltatott,aztán hosszasan megöleltük egymást.Valahogy mikor fogta a kezem,olyan más volt,erősebben fogta a kezem,az ujjaink összekulcsolva voltak,csak rám figyelt stb.Mikor pedig eggy másik szórakozóhelyen voltunk,mondtam neki hogy milyen jó haverom,erre elszomorodott.Egy hónapja pedig sokszor rámír ilyen egyszerű dolgokkal,aztán meg elkezdünk mindenről dumálni.

Szerintetek ez már több mint barátság vagy ez a viselkedés még belefér?


2015. jún. 14. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szerelmes beléd. ;)
2015. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

S Z E R E L M E S!!! Szerelmes beléd! És ha te nem vagy belé szerelmes, ergo nem akarsz tőle semmit, akkor ne adj neki ,olyan jeleket, ami kétértelművé válhat, mert neki egy kézfogás már kétértelmű, de csalódni fog, hogyha néha-néha elutasító jeleket adsz neki. Végezetül pedig nem lesztek barátok sem..!

15L

2015. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eléggé szerelmes beléd. :)

Azért volt mogorva, mikor mással voltál.

Téged akar, nyilván zavarja ha mással lát. :)

2015. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!