Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek tetszene egy ilyen csaj?

Figyelt kérdés
Kék szemmel, világos börrel aranybarna hajjal , szelid de mégis mindent elmondó mosollyal és dús szempillákkal karcsú alkattal ?

2015. jún. 14. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Miaz hogy ;)
2015. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ez így elég tág,de biztos.képpel könnyebb lenne:D
2015. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztos ;)
2015. jún. 14. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:

a dús szempilla ennyire mérvadó???? nekem pont nem számít

de a többivel nincs gond csak kár hogy nagyon sokszor az így kinéző lányok rib@ ncok (tisztelet a kivételnek)

amúgy miért ne, csak emellett legyenek telt ajkai, legalább C-s mellei, és formás "ülepe"

2015. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mindent elmondó mosoly? hmmm...kíváncsi lennék hogy hogy alakult ki mondjuk kezdésnek elég az univerzum :)

Egyébként amiket leírtál, teljesen rendben vannak. De ez nagyon kevés adat és csak pozitív tulajdonság, így a kérdés értelmetlen.

2015. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előttem szóloval kel egyet értsek. Ezek szép tulajdoonságok nagyon, viszont sok ilyen tulajdonsággal élő ember van a világon mégis mindegyik különböző :) szóval nem lehet ennyiből megállapítani. + azért a belső fontosabb mint a külső.

De mondom ezek mind nagyon jó és pozitív tulajdonságok.

2015. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha rothadnak a fogai? :O Vagy három mellbimbója van?? Eh..de imádom az ilyen kérdéseket..leírnak néhány olyan tulajdonságot ami alapján az emberek 90%-a pozitív válaszokkal reagál, csak abba nem gondol bele a kérdező, hogy ez a 10-20 ember nem mérvadó. Főleg kizárólag jó vagy semleges tulajdonságokkal
2015. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
most én ezt nem értem, most vársz olyan válaszokat is, hogy nem tetszene?
2015. jún. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!