Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen uruggyel irhatnek ra? 14/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen uruggyel irhatnek ra? 14/l

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki jovore az osztalytarsam lesz, de egy elorhozott osztalyismerkedes keretein belul mar talalkoztunk, de annak is ket hete.

Ott nem beszeltunk sokat, viszont olyan szivesen rairnek facebookon, mert nagyon tetszik meg aranyos volt,de nem merek mert valahogy indok nelkul nagyon cikinek erzem, meg hat onbizalmam sincs sok. Valakinek valami otlete? Elore is koszi, egy remenyekkel teli felos lany :)



2015. jún. 16. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
irj rá hogy szia mizu? hogy vagy? stb utána már jön a téma... oké én fiú vagyok de mindenkivel így kezdtem... ;)
2015. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eloszor erre gomdoltam en is, de ez is olyan gazos, mert ebbol elsore is levagna hogy szeretnek valamit...:(
2015. jún. 16. 10:11
 3/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok... ha gondolod írj rám hogy hogy csinálnál és meglátod mennyire könnyű... ;)
2015. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én mindenkivel így kezdem... és sajnos nem jött le nekik hogy valamit szeretnék... szóval nyugi :D
2015. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

simán érdeklődj, hogy mennyire kedvelt-e meg az új osztályt, pl. ha ne hezebben illeszkedik be, megmondod, hogy majd segítesz neki, vagy akár a osztálytársak nevében. jó, igaz, most itt a vakáció, de egyelőre ez az egyetlen közös témátok, utána meg lehet másról is beszélni, és adja magát a dolog. a fiúk meg nem bánják, ha rájuk ír egy lány kedvesen :)

"szia. hogy vagy?" - ennyi épp elég egy kezdéshez, nem kell sok minden.

2015. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ott a talakozon ugy derult ki hogy o lesz az egyik """"fo arc"""" az osztalyban, tehat ilyen meno tipus(gaz ez a szo, de nincs ra jobb) de amugy aranyos volt, csak szerintem fura ket het csuszassal erdeklodni a talakozorol, plane hogy azota sokszor irtunk a kozos osztalycsoportba(nem konkretan egymasnak, az osztalynak)... :((
2015. jún. 16. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:
nem lesz gond, ha tényleg aranyos, és nem csak mutatja, és nem fa.szfej belül, akkor kedvesen ír vissza.
2015. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
esetleg valami semleges dologra kérdezz rá, hogy pl. nem tudja-e, hogy hol vegyél magadnak futócipőt? Vagy van egy fiú barátod, aki nem tudod, hogy milyen ajándéknak örülne, és nincs-e valami javaslata?
2015. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha mostanában van a születés vagy nevnapja akkor írj rá egy felkoszontessel, ha pedig nincs ilyen szerencséd akkor csak szimplán érdeklődj felőle meg arról,hogy mit gondol az osztályról és mit tervez nyárra :)
2015. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
osztalytarsra ne pls
2015. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!