Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki szerelmes belém, de én nem érzek semmit, de mégis vonzódok hozzá. Mit tegyek, hogy ne jöjjek ki rosszul a helyzetből? 16/L

Figyelt kérdés
Egy gimibe járunk, nagyon odavan értem, kimentem vele randizni is párszor, és tegnap előtt volt egy kis buli és kettesben sétáltunk egyet és smároltunk, de omg senki nem csókolt még meg így, meg amiket súgott a bülembe, azt hittem ott helyben behúzom a bokorba :D ... és nagyon vonz engem, de semmilyen kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni, viszont ő meg annyi pénzt költött már rám, mindig megyünk valahova, élünk, de nem tudom. Nem tudom magam mellé elképzelni. De mint barátot imádom, meg ahj... ami tegnap előtt történt... mit tegyek hogy ne használjam ki, hogy ne legyek szemét?

2015. jún. 20. 14:42
 1/3 anonim válasza:
Mond el neki az igazat ne jatsz vele
2015. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De félek, hogy akkor elveszítem...
2015. jún. 20. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Szia.. ööhm.. mondanom kell valamit.. eredetileg fiú vagyok.. de ha ez nem zavar téged lehet köztünk több is mint sima barátság.."


Ezt mondd neki.. 100% a siker.. ;)

2015. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!