Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Gyakran látok egy lányt a buszon mindig mosolygunk egymásra, és ha szabad mellette a hely igyekszem mellé ülni, de nem tudom megszólítani mert mindig fülhallgató van a fülében. Már többször ültem mellette, és nem szólítottam le...most azt hiszi, hogy nem érdekel? Vagy inkább én nem érdeklem őt?

2015. jún. 21. 01:19
 1/5 anonim válasza:
100%
De hulye vagy!amikor melle ulsz akkor bogd meg es kerzzel meg valamit pl:hogytudnal eljutni ezzel a busszal oda meg stb....
2015. jún. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ülj le mellé nézz rá ha rádnéz folytasd addig amíg a fülest ki nem veszi ha kivette kérdezd meg milyen zenét hallgat és bla bla bla beszélgettek.
2015. jún. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus Maris! Az ilyet úgy hívják, hogy feleselges tökörészés! Az egyetlen megoldás: Bátorság! Bökd meg, szólítsd le, dumáljatok!

Ha meg nem vevő rád, akkor ennyi volt...

2015. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel azt mutatod neki hogy félénk vagy.

Pedig várja hogy kezdeményezz, mindjuk ha várja akkor azért kivehetné a fülhallgatót, ezt annyira nem értem. Bár lehet megnyugtatja aaa zene… na mindegy

A lényeg higy bátorsaág!

sok sikert! ;)

2015. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bátorság! Ne legyél nyuszi! Lehet, hogy életed nagy lehetőségét cseszed el a tökörészéssel! Csak 3 másodpercig kell bátornak lenni!
2015. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!