Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltott le mikor hozzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le mikor hozzá sem szóltam?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban akit mindig szoktam nézni mert nagyon szép, de odamenni hozzá soha nem mertem.


Egyszer rálökött a folyosón az egyik osztálytársam és nem hallotta hogy bocsánatot kérek és írtam neki pár nappal utána facebookon hogy bocsánatot kérek és stb stb.


Nem látta 2 hétig és most meg nem is találom a keresőlistában egy másik fiókkal meg igen.


Most miért tiltott le csak úgy? 1x sem szóltam hozzá mert félénk vagyok, de akkor sem értem. (Gondolom emiatt is és ahogy kinézek, de akkor is... Le kell tiltani azért mert bocsánatot kértem?)


16/f


2015. jún. 21. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szard le.
2015. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
már vége van a sulinak nem?
2015. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen típusú csajok, akik ha rájuk ír egy pasi, aki nem tetszik nekik, egyből letiltják. Ritka bunkó és egoista fajta az ilyen, szerintem jobban jártál, hogy letiltott.
2015. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!