Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen 11 fiúval csókolózni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen 11 fiúval csókolózni az sok?

Figyelt kérdés
mármint ennyi volt eddig.

2015. jún. 22. 13:54
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Én is 16 éves lány vagyok,eddig 2 fiúval csókolóztam.Az utóbbival 2 éve vagyok együtt.Szerintem sok a 11 ,Pláne,hogy biztosan nem volt érzelmi alapja mindnek.
2015. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
szerintem gázabb lenne, ha ennyi fiúval feküdtél volna le :D
2015. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
hát ahoz képest hogy én még csak kettővel :'DD 16/L
2015. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé sok. Nagyon is.
2015. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
100%

azért arra vigyázz, hogy ezzel igencsak ráfázhatsz

nekem van egy 15 éves osztálytársam a Zsófi aki ugyanígy össze vissza csókolózott, volt egy barátja a Marci

na most mellette csókolózott valakivel és elkapott valami nagyon súlyos herpeszfertőzés, utána smárolt a pasijával, a pasija kinyalta és ráment a puncijára is, és ez most halál komolyan mondom! aztán mentek a nemibeteg gondozóba, mintavétel hasonlók a kiscsaj szépen lebukott a megcsalással is... most kb. az apja is kitagadná....

szóval gondolom ez a 11 fiúval smárolás nagyrésze nem kapcsolat volt, hanem érzelem nélküli smár, mert ha átlagosan 3 hónappal számolunk (11x3=33) akkor több mint 2 és fél éve azaz 13 éves korod óta átlagosan 3 havonta kapcsolatod lett valakivel :DD na ügye ez kb lehetetlen... :D szóval ennek tuti nagy része valami buliba történt igaz? szóval ezt csak azért mondom, mert vigyázni kell, nem csak szexnél vannak kockázatok.

2015. júl. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
a 7-esnek igaza van, ez lánytól ribiség nem kihívás :D mondjuk ki tudja hogy nézel ki... lehet tényleg kihívás volt, akkor gratu! ellenkező esetben ribis dolog :D
2015. júl. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
bocsi a helyesírási hibákért így fél kettőkor...
2015. júl. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

a 15-os ezzel a matekkal eleg szepen ravilagitott, hogy gusztustalan amit csinalsz

minden hetvegen lesmarolsz valakit vagy mi a f_sz??

de amugy vicces ez a herpeszes sztori, megerte kiemelni a kerdest, es a kis r_banc is megerdemelte a fertozest 😂

2015. júl. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Sok

Ciki

2015. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
tipikus szűzk-rva vagy, remélem neked is kieszi a herpesz a szádat
2015. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!