Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti kit választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

első, egy olyan pasi, aki helyes,szőkésbarna hajú, kék szemű, izmos, magas, jófej, közvetlen, természetes, nem is buta,de néha kissé bunkó.


Második, nem olyan magas(nálam alacsonyabb), barna hajú,barna szemű, teljesen átlagos kinézetű, egy mondat után megmondja,hogy te milyen vagy típusú, okoskodó, gyáva, nem természetes, (a beszélgetésben), sőt, már mondhatni több mint furcsa..nem rémisztő,de valami nem stimmel vele,inkább mondhatni egy idióta.Minden értelemben.Először normálisnak tűnt de aztán hál'isten ez még chatelés közben kiderült..


A harmadik, teljesen emberi, tanult, művelt, őt nem ismerem még annyira.


2015. jún. 26. 04:15
 1/6 A kérdező kommentje:
A harmadik barna hajú,kék szemű, de egy kicsit átlagos,nem rámenős,visszafogott.
2015. jún. 26. 04:23
 2/6 anonim válasza:
1. vagy 3. a 2. túl hülye
2015. jún. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Haha én leginkább a második vagyok (magasságot kivéve)Az átlag civilek menekülnek előlem miután rádöbbennek, hogy képes vagyok összetett mondatokat megfogalmazni bármilyen témában, és érthetően kifejezni magam mint egy értelmes ember...

Szóval ilyen hozzám hasonló,átlag alatti lánnyal ellennék.

Te pedig válaszd azt akit szeretsz! Ha nem szereted egyiket sem akkor no comment.

2015. jún. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiket se.
2015. jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És mind a 3-mat szeretem?

Mert akkor mind a 3-mat!

Illetve közülük azt, aki viszonozza.:)

2015. jún. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1.
2015. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!