Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy tetszek-e neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki néha néz,ha valahol meglátjuk egymást,néha én is ránézek,de hosszasan nm merem. De néha viszont nem néz. Nem lájkolt képemet sem facebookon,soha rám nem írt,instagramon sem követ. Szerintetek ez mi ? Lehet,hogy eltúlzom...nm tudom..Segitsetek légyszi !

L/17


2015. jún. 28. 19:00
 1/5 To7ka ***** válasza:

Amíg nincs facebook lájk és instagram követés vagy nem retweetel (jól írom?), addig nincs szerelem! Egy kapcsolat ott kezdődik, ha kiteszitek facebookon, egy közös képpel amin egymás kezét fogjátok, bekövet, minden képed lájkolja tweetel rólad és Te vagy az egyetlen pucér-kép cserés snapchat partnere.


Drágaszág.. Ha tetszetek egymásnak, és ő ennyire félénk, akkor ne virtuálisan várd a romantikát, hanem rúgd bokán legközelebb, kérj bocsánat, támogasd el a büféig, vegyél neki kárpótlásul egy teát amit az ő pénzéből fizetsz, és beszélgessetek!:)))

2015. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és emellett van egy lany akinek folyton lájkolgat...ezért furi,h nekem mm...vagyis ez lehet jel,h nm tetszek neki ?
2015. jún. 28. 19:05
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor mást miért lájkolgat ?
2015. jún. 28. 19:07
 4/5 To7ka ***** válasza:
Nm tdom. Lhet. Valszeg a msik lány teccik neki, a fb-ról mnden kiderül!
2015. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor a félelmem beigazólódott...köszi a választ
2015. jún. 28. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!