Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy alszotok, ha a b....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy alszotok, ha a b. notokkel/baratotokkal együtt alszotok?

Figyelt kérdés

'Hogy' -> azaz ruhában, ha igen akkor miben vagy ruha nélkül?

Es mitől függ?

Ha ruha nélkül akkor mindkettotoknek termesztés volt vagy valamelyikotok mondta, hogy mi lenne ha ruha nélkül aludnank?


Fiúk! Nektek éjszaka/este amikor ágyba bujtok aludni akkor feláll?

Lanyok! Ti ehhez ( előző kerdes) mit szóltok? ( persze, ha feltűnik, mert meg nem aludtatok el :D )


Kort is írjatok :)



2015. júl. 1. 00:11
 1/3 anonim válasza:
38%

szia :)

hány éves vagy?

2015. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Néz én sosem aludtam ruha nélkül a bnőmmel de annyit mondok hogy én mindíg késve értem a ágyba mellé persze ő már aludt ekkor én a egyik karom átraktam a nyaka alatt és megfogtam azzal a melle alatt a másikkal meg a derekát fogtam meg ezt nevezik őrangyal póznak amit imádtam mindíg így aludtunk :3 de mikor felkel megfogta mindkét kezemet és magához szorította kompletbe még szorosabban hozzám bújt ami nagyon aranyos volt.

Szerintem ez a legjobb póz vagy ikor én elfeküdtem és kis cukin kicsilányként végig feküdt a mellkasomon persze a csak félig.

Ha meg olykor hogy úgy mondjam fel is állt nem zavart sok vizet csak ő kezdett el szexen gondolkodni és csak ritkán lett az belőle mert nekem nem volt kedvem mivel én 19 voltam ő meg csak 16.. :) de olykor mikor azt hitte hogy már elaludtam a egyik kezemet betette a bugyijába de olykor meg ő volt kiváncsicska de az csak a első pár alvásnál utána már merész volt elégé hogy felkeltsen és megkérdezze hogy akarom e vagy behizelegjen.


Tehát a angyal alvás póz a best :) mikor a pasi karjaiba zárja a lányt mint a örző védő angyal :3 én pasiként imádtam és megynugtató volt mikor a karjaimban volt és úgyaludtunk el :3 azóta sajna egyedül vagyok mert akadtak nagy családi gondok :/

2015. júl. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egymásnál alszunk, ezért csak ruhában. Ő boxer meg póló én meg naci és póló, vagy van, hogy mindketten pizsiben :)

Neki mindig áll éjszaka az ágyban, szóval nem új dolog, de akkor nincs alvás..magyarul sosincs alvás úgy kb éjjel 3-ig.. :D Mit szólok hozzá?:) Nem szólok, csak cselekszem :D :)

2015. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!