Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értelmezitek ezt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezitek ezt az üzenetet?

Figyelt kérdés
Elég türelmes ember vagyok,és nézd.. "én nem akarok tőled semmit. Én téged akarlak"
2015. júl. 2. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd
2015. júl. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Birtokolni akar. Lehet hogy rabszolgatartó, fuss amerre látsz. :P
2015. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Attol fugg hogy milyen ember irja ezt es hogy mennyire gondolja komolyan. Ha komolyan gondolja akkor tenyleg valosak az erzelmei, vagyis szerelmes beled. De ha csak hulyesegbol ir ilyeneket nem eri meg hogy leallj vele.
2015. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ha az illeto:

-lany.. szeret, bar elkepzelheto ,hogy kicsitt kemenyke

-fiu.. le akar veled fekudni


--Neha a lanyra ervenyes dolgok ervenyesek lehetnek a ferfira is, meg forditva.


Ami biztos: kisse agressziv szemely, VIGYAZZ !

2015. júl. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Fiú az illető..

És bár tudom hogy enyhén agresszív is tud lenni, velem még sosem bánt rosszúl..viszont logikájánák és az éjszakának köszönhetően én egyedül képtelen vagyok kiokoskodni hogy mire is céloz.

2015. júl. 2. 01:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. Nekem írná valaki, azt gondolnám viccel, de ha nem viccel, akkor járni akar.
2015. júl. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az "En nem akarok toled semmit. En teged akarlak" - az en ertelmezesemben birtoklasi vagyat, akaratot jelent. Es, mint ilyen, nekem nagyon visszataszito. En nem vagyok egy targy, amit valaki megszerezhet es tulajdonanak tekinthet.

Az "en"-nel kezdett mondatok onzoseget takarnak, nem erdekli, te mire vagysz.

En menekulnek, de elotte azt mondanam neki, hogy "Eleg turelmes ember vagyok, es nezd... En akartam VELED valamit... De mar nem akarom"


Szeretni azt jelenti, egyutt nezni ugyanabba az iranyba - es nem azt, hogy az egyik birtokolja a masikat.

2015. júl. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
először rabszolgának tart majd, ahogy írta az egyik válaszoló, utána meg eladja a szerveid az orosz/ukrán feketepiacon.. szóval fuss
2015. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#8 KOMOLYAN ?!
2015. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!