Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk-Lányok! Micsinaljak ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joco randiguru kérdése:

Fiuk-Lányok! Micsinaljak ha annyira szeretek valakit hogy zavarbajovok hacsak beszëlekvele és tudom hogy ő is szeret es jarunk?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ti "jártok" és mégis zavarban vagy? Elvileg akik már együtt vannak, azok nem jönnek BESZÉLGETÉS MIATT zavarba egymás előtt. Szerintem még picit éretlen vagy az ilyesmihez, de ezzel nem megbántani akarlak! Viszont ha normálisan folytatni akarod, akkor ezen hamar túl kell tenned magad, különben nem hiszem, hogy túl jó fog kisülni belőle.
2015. júl. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy te önmagadban tisztázd a dolgokat, és tényleg tedd túl magad a zavarodon, vagy beszéld meg a "pároddal" ezt a gondot, és közösen oldjátok meg. Mondjuk ez attól is függ, hogy hány évesek - és ezáltal milyen komolyak - vagytok, bár szerintem még eléggé tapasztalatlanok vagytok a "párkapcsolat dologban". De bocsi, ha mégse így van. :)

#1 voltam

2015. júl. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen megprobálom leküzdeni a zavaromat:-)
2015. júl. 6. 17:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!