Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Ha igen hogy írjak rá?

Figyelt kérdés
Társkeresőn van egy csaj aki nagyon tetszik nekem(be is jelöltem hogy tetszik),aztán másnap ő is jelölte hogy tetszem neki,csakhogy az adatlapján az van neki írva hogy jó társaságot,barátokat keres..de nincs pasija,de akkor miért jelöli be hogy tetszem neki? csak barátkozna velem vagy mi?? Ja és igen ha télleg tetszem neki hogy írjak rá? pl ezt: Szia,nagyon aranyos vagy,mit szólnál ahhoz ha jobban megismerkednénk? Jelenleg nincs fent a csak 19 órája volt aktív,de ne várjam hogy feljöjjön írjak neki?
2015. júl. 7. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
írjál neki és beszéld meg vele
2015. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mit beszéljek meg?
2015. júl. 7. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Irj ra nyugodtan , hiszen a tarskereso alapbol errol szol. Mindenkepp erdeklodj sokat, a hobbijarol, ilyesmi.
2015. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na de hogy írjak rá jó ez amit leírtam?
2015. júl. 7. 23:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok neki üzenetet küldeni mert fizetni kell hogy prémium legyél de k**va jó már -.-
2015. júl. 7. 23:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Am Csajok és Pasik társkereső
2015. júl. 7. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!