Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik, de nem merek rairni, mert eleg felenk vagyok ilyen teren. Hogyan tudnek vele beszelgetest folytatni?

Figyelt kérdés

Egy kozossegi oldalon o kovetett be, en visszakovettem es likeoltunk egymasnak stb... Tudom nem a legizgibb dolog, szivesebben ismerkednek vele eloben, de messze lakik.:s Ismerosok vagyunk facebookon es nagyon szeretnem megismerni, mert szimpatikus es nagyon helyes is raadasul. Fiukkal kapcsolatban nagyon felenk vagyok, valamifele onbizalomhianyom van. Hogyan tudnek ugy kapcsolatba lepni vele hogy nd nezzen hulyenek? :D Elore is koszi a tanacsokat. :)

15/L



2015. júl. 11. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát kezdésnek ráírsz egy Sziát. Aztán ha válaszolt, írod, hogy szívesen megismernéd, vagy valami ilyesmit. Mi lehet a legrosszabb dolog ami történhet? Ha el is hajt, te csak meg akartad ismerni, mert szimpatikus volt, ennyi.
2015. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az írásban az a legjobb, hogy nem baj ha kicsit félénk vagy. Ha pedig messze lakik, próba cseresznye. Az első jól mondta. Bármit amúgy, csak ne a szia mizu sablont nyomasd mert az riasztó. :) Hajrá.
2015. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, tenyleg nagyon orulok nekik!:) Csak az a baj, hogy minden helyzethez nagyon sok remenyt fuzok, es mindig csak csalodas lesz a vege. Mert nem is ismerem megis azon gondolkozok hogy mi lenne ha... Remelem ez normalis. :D
2015. júl. 11. 22:18
 4/6 anonim válasza:

Igen,normális :)


egyebkent en is ilyen helyzetben vagyok,csak fiú vagyok.

hajrá neked :D

2015. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel így van, fiúknál is. Még alig ismered a lányt, vagy csak beszéltetek egyszer, de már elkezded elképzelni hogy milyen lenne összebújva aludni vele meg hasonlók :D Ez normális.
2015. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!:)
2015. júl. 13. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!