Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Többi lent

Figyelt kérdés

Most van egy barátom l. Ő az első komolyabb kapcsolatom. Előtte volt még egy de az nem tartott sokáig. Szóval még kicsit tapasztalantlan vagyok ebbe. Mindig ő kezdeményezi a smárolást. Én is szeretném de hogy kezdjem? Meg a fogaival meghúzta már az ajkam meg ilyenek de én félek ilyesmit csinálni mert mi van ha rosszul csinálok valamit?! Meg a nyakamat is puszilgatta már. És azt is félek hogy valamit rosszul csinálok. 15L

a rosszindulatú hozzászólasok nem érdekelnek és légy szíves normális válaszokat ha lehet. Bocsi ha van benne helyesírási hiba csak telóról vagyok.



2015. júl. 12. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
biológiailag beléd van kódolva, előtted több ezer generációnyi női felmenődnek összejött a hapsi, ne görcsölj.
2015. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinalj ami jolesik am tiszteletre melto hogy meg itt tartasz mas korosztalyodba valo mar szetrakta vagy 5-10 pasinak a labait
2015. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a lány aki elsőre szétrakja a lábait. Nem is tervezem még egy ideig. Csak hát akkor is félek ha valamit rosszul csinálok ezekkel kapcsolatba amit leirtam
2015. júl. 12. 10:19
 4/6 anonim válasza:
Szerintem elég, ha közel hajolsz hozzá és becsukod a szemed lassan...abból csak leveszi mit szeretnél, amúgy meg ne félj tőle ha nem tetszik neki valami azt úgy is mondja majd, ha meg nem és nem vagy biztos abban, hogy jól csináltad-e rá is kérdezhetsz
2015. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lassan hajolj közel hozzá, abból rájön, hogy mit akarsz. A harapdálást gyakorolni kell, hogy ne fájjon neki, hanem jó érzés legyen. A nyakát meg ne úgy puszilgasd, mintha az arcát puszilgatnád, mert nem ér semmit. Egy kicsit (de tényleg csak egy kicsit) ki kell nyitnod a szádat, és úgy csókolgatni végig. Vagy kinek hogy tetszik. Láttam én már olyat is, hogy valaki szinte végignyalta a párja nyakát.

Ha félsz, hogy valamit rosszul csinálsz, és inkább nem csinálsz semmit, sosem fogod megtanulni, hogy kell, szóval hajrá! :)

2015. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget:)
2015. júl. 12. 19:05




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!