Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen óvszert ajánlatok első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert ajánlatok első alkalomra? Durex LifeStyles, Masculan?

Figyelt kérdés
Azon belül? mmint síkosított, spermicides legyen? Köszönöm a válaszokat! :)

2015. júl. 13. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Rako natur
2015. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
TESCO-s szatyor
2015. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első alkalomnál lila durex volt, hatalmas szívás. Az az egyik legkisebb elérhető méret, jóval angyobb kellett volna. Miután tájékozódtam, szürke lifestyles lett az ideális, azzal semmi prboléma nem volt. Mindenképp figyeljetek oda, hogy rendesen tegyétek fel, nálunk egyszer a barátnőm tette fel és kicsit elbénázta, ki is szakadt. Szóval ha rendesen használjátok, nem lesz gond és méret alapján válassz gumit.
2015. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Durex Love.
2015. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én pár napja vesztettem el, párommal mi Playboy Ultra Safe-t használtunk, ez sikosítós, de egyáltalán nem volt zavaró.
2015. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!