Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti ilyenkor min...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti ilyenkor min agyaltok? (16/L)

Figyelt kérdés

Ha egy lány bejelöl titeket facebookon ismerősnek (akivel még a suliban szemeztetek), de nem igazoljátok vissza és nem is utasítjátok el a felkérést, akkor mi van?

Azt tudom, hogyha nem igazol vissza, akkor nem vagyok szimpatikus neki, de ha semmit sem csinál?

Kb. 6 napja jelöltem be és azóta egyszer biztos fent volt, mert belájkolt egy zenét.


Szóval, ilyenkor mire gondoltok?



2015. júl. 13. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt nem látod sehol ha elutasította a jelölést.. Szóóval. Szerintem ne nagyon reménykedj. Pláne ha volt online.
2015. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De én rájöttem, hogy hogyan láthatom, ha visszautasítja a jelölést.

Amúgy köszi a gyors választ :)

2015. júl. 13. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor hagyok függőben valakit, ha nincs lelki erőm rákattintani az elutasítás gombra, mert annyira lusta vagyok.
2015. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy nem lány azaz nem lóg napi 24 órát a facebookon hanem inkább kockul talán egy Gta V szerveren el tudod érni !
2015. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En akkor szoktam ezt csinalni amikor valami helyes, kedves lany jelol be, akit nem szeretnek megbantani meg kihasznalni de "azon" kivul mast nem nagyon akarnek tole.
2015. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azt hogy nem jön be a csaj csak nem akarom megbántani hogy vissza útasítom
2015. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi :)

Lehet meg nem is látta :D

Néha nekem se jelzi ki


Es en is bejeloltem egy srácot, utána nekem is nagyjából 5-7 nap volt, mire vissza igazolt, pedig kb minden nap fent volt ( ismersom mondta, mert ők ismerősök voltak mar akkor is)


De végül vissza jelölt :)

2015. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

Köszi :)

2015. júl. 14. 13:51
 9/12 anonim válasza:
53%

Semmire...nem agyalunk ezen...

Írj rá ha be szeretnéd jelölni nem fogja nyomulásnak venni...

Ne kombináld tul xd

2015. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De mit írjak rá? "Szia! Szeretnélek megismerni :)" Ez azért szerintem már nyomulós és én nem akarok nyomulós lenni (legalábbis ennyire nem ;))

Vagy írjak rá egy "Szia :)"-t és akkor talán megkérdezi, hogy "ismerjük e egymást?" és én innen szerintem már tovább tudnám vinni a beszélgetést :)

Erről mit gondoltok?

2015. júl. 15. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!