Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek bejonnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek bejonnek az ilyen lanyok?

Figyelt kérdés
Sportos alkat, kedves, mosolygos arc, fogszabi, 164cm, 57kg, okos, tanulmanyai kiemelkedoek, sokat olvas, cserkesz, szeret beszelgetni.
2015. júl. 15. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Arc függő.. Az alapján, amit leírtál, szerintem jó :)


20/F

2015. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha külsőre is szimpatikus, szép arca van akkor igen :D

17/f

2015. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez inkább átlagos alkat, nem? sportos az picit kevesebb kg sztem.

Amúgy bejön, csak picit sok kg :D

2015. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sportos alatt mit értesz konkrétan? A számok nem sokat mondanak (lehet az izomból v zsírból is.. meg nem mindegy az eloszlás).
2015. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudod kerdezo , ahany srac annyi izles. Egyiknek bejon a masiknak nem.....szerintem folosleges itt ilyen kerdest kiirj, akinek majd bejossz ugyis tesz erte h tobbek legyetek ne csak baratok/ismerosok egymas szamara :)
2015. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!