Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta, hogy hányjunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta, hogy hányjunk együtt?

Figyelt kérdés

Mondtam a barátnőmnek, hogy nagyon hányingerem van, mellettem állt egy osztálytársam, akivel gyakran flörtölgetünk, erre poénosan odaszólt, hogy hányjunk együtt...ez egy burkolt célzás, hogy hánynia kell tőlem? :S

Vagy ez valami béna indok lett volna, hogy hozzámszóljon?



2015. júl. 19. 20:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Csak viccelni próbált.
2015. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te se ismered a poénkodást?
2015. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nevettem rajta, gondoltam poénnak szánta. De azóta elgondolkodtam rajta, hogy jelentett-e ez valamit.
2015. júl. 19. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak viccelt nyugi.

Ne vegyél mindent magadra :)

2015. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Mi fiúk egymás közt szoktuk így feldobni a témát, hogy megihatnánk valahol valamikor néhány sört. Lehet kocsmázásra gondolt. Kérdezz rá legközelebb, az a legbiztosabb.
2015. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Volt hogy elhívott meginni egy sört, de programom volt, és azóta nem került szóba.


Ha viccelni próbált-->meg akart nevettetni-->tetszem neki?

Vagy ha sörözni akar(t) velem, meg akart ismerni vagy le akart itatni? Mikor akartok egy lánnyal sörözni? Ha komolyabbat akartok tőle, vagy ha csak kalandozni akartok?

2015. júl. 19. 20:50
 7/7 mantis religiosa ***** válasza:
Szerintem, ha le akar itatni, nem sörözni hív, hanem lakásra, és nem sörrel kínál, hanem erősebbel. Valószinűbb, hogy valami randi-félére akart rávenni, bár az Én időmben, nem szerveztünk randit kocsmába. Marad a harmadik lehetőség: hozd fel a sörözést, ( hányást :-) ), aztán majd csak kiderül mit szeretne.
2015. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!