Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mit akartok, fiúk/férfiak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit akartok, fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Akárhova megyek, vagy utánam szólnak, vagy fütyülnek stb.

Ezzel mit akartok elérni?

Kicsit már idegelő. :D

16/lány



2015. júl. 20. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki , ennyi . Gondolom nagyvárosba laksz szerintem megszokhattad volna :D


18/F

2015. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1.

Nem, kisebb városban, de ha pl. "csavarogni" megyek nagyobb városba vagy csak simán másikba, mindenhol ezt csinálják. :D

2015. júl. 20. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg nagyon jól nézel ki :D :D
2015. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tetszésüket akarják kifejezni. De csak ilyen bunkón megy nekik..

Hát, valószínűleg szép lány lehetsz.

Én inkább oda mennék hozzád, megszólítanálak és próbálnék beszélni veled. Szerintem ez sokkal hatásosabb és még neked is szimpatikusabb lenne. :)

2015. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4.

Igen , az nekem is jobban tetszene . :D

2015. júl. 20. 20:05
 6/7 anonim válasza:
lepacsiznek veled,velem is ugyan ez van,futyulnek,utanam szolnak,valaki meg lihegett is..pedig elegge visszahuzodo lany vagyok:D
2015. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6.


De veled is minden nap ? :D

2015. júl. 20. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!