Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok és fiúk nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok és fiúk nektek milyen az izésetek a szerelmemben?

Figyelt kérdés
nekem: szőke haj kicsit hosszú :DD mármint nem annyira csak azért legyen haja. és gyönyörű világoskék szemek. Magasabb nálam, és kicsit idősebb, kedves, gazdag :PP őszinte, cuki és okos és legyen jó hangja 14/L

2015. júl. 24. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
gazdag ... a ku_va any_dat r_banc :) gyerekként az gazdag aki beleszületik , remélem el_asz a volán busz
2015. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nem érdekel, ez az én véleményem... senki sem akarná hajléktalannal össze kötni a sorsát!
2015. júl. 24. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

mi az hogy gazdag???

menj hozzá egy öreg emberhez , azok gazdagok :D

magasabbak nálad, idősebbek, kedvesek, őszinték , és okosak is :D

2015. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hajléktalannal? Tökéletesen tökéletlen példa!

Kapásból tudok neked mondani egy embert, aki csak azért esik ki nálad a körből mert hajléktalan. Ilyen az illető:

A déli pályaudvarnál tanyázik Vérmezőn, vállig érő szőke haja van, enyhén szakállas, a 20-as évei végén jár. A szemei akár világíthatnának a sötétben, azúrkék színűek. Az arcát a Dunában szokta megmosni 1-2 naponta. Szakadt ruhában jár, és van vele 4 kóborkutya, és 3 macska. Tökéletes hangja van, hasonlít az Apocalyptica énekesének a hangjára. Sportos teste, szép tartása van, 179 cm magas. 5 harcművészetet és 3 küzdősportot űz mesteri szinten. Modorosan beszél, úriember. 16 nyelvet beszél anyanyelvi szinten, további 7 nyelvet társalgási szinten, és még 4 nyelvet üzleti szinten. Soha nem kér pénzt vagy cigit, soha nem szólít le másokat. Ha adni akarsz neki valamit azt nem fogadja el. Inni pedig nem iszik alkoholt (nagyon gyenge a mája, és félti az életét). CBA-ban veszi magának a kaját. Általában egy agyongörbült fémtálból eszik. Emellett a kutyák és a macskák tökéletesen takarított dupla- és tripla, rozsdamentes acél tálakba kapnak minden nap pedigree-t és whiskas-t. Fényes szőrük van, luxusban élnek. Egy táblával járkál, amire az van írva, hogy: "Gazdag vagyok, de ez nekem így jó!" Úgy ismerkedtem meg vele, hogy odamentem megkérdezni, hogy miben merül ki a gazdagsága. Ő közölte, hogy a 10 millióban ami a táskájában van, és a bankszámlájában. Én hitetlenkedtem természetesen. Aztán odamentünk a bankautomatához, lekérdezte az egyenlegét, majd a papíron ott volt, hogy van 283 millió forint a bankszámláján. Utána elvitt a "rejtekéhez" és ott volt a másik táskájában 10 millió forint csupa húszezresekben. Elmondta, hogy sosem bírta a gazdagok viselkedését, és mivel egyszer őrá is "ráripakodtak" emiatt (amikor még öltönyös volt), ezért úgy döntött hogy feladja és spórol. Egyébként folyamatosan gyűjtöget, nagyon jó pénzügyes, a tőzsdézésből szerzi a pénzét, és eddig még egyszer sem volt vesztesége a számlakimutatása alapján. Rendszeresen eljátsza, hogy magával viszi a táskáját, és néha eléri, hogy a lányok/nők odamenjenek hozzá. Ha normálisak, akkor próbálkozgat. Ha elkezdik gúnyolni, akkor csak "észrevétlenül" kinyitja a táskáját, hogy "véletlenül" tökéletesen lássák a lányok a rengeteg pénzt. És ha ilyenkor mégiscsak odamennek a lányok "incselkedve", akkor megfogja a nyitott kutyakonzervet amit magánál hord, és ráborítja a lányokra, majd egy kis csokiszirupot is ad hozzá, általában a fej tetejére, hadd csurogjon. Már többször is feljelentették, de nem tudnak mit csinálni, a rendőrök is imádják a természete miatt. A zsaruk általában még a nőket szidják le. A pénzt pedig azért hordja magánál, hogy ha valakinek hirtelen segítségre lenne szüksége, akkor legyen. 4 hónappal ezelőtt volt egy baleset, és egy nőnek új vese kellett mindkét oldalon, viszont a kórházban azt mondták, hogy ha 3 óra múlva műttetni akarják, az 4 millió forint, mivel nehéz egyezkedni a transzplantásiós várólistát illetően a fejesekkel. Ő pedig kinyitotta a táskáját és kitett annyit a dokinak, de úgy, hogy látszódjon a biztonsági kamerán.

Dehát neked ő nem jó, hiszen hajléktalan...Egyébként Jerry-nek hívják, amerikai származású.


Na ezért lettél ler_bancozva! Mert a válaszaid alapján te is abba a kategóriába tartoznál, aki kutyakonzervet és csokiszirupot kap.


17/F

2015. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából nekem nincs meg így külsőre az "álompasi". De általában a csillogó szemű, őszinte mosolyú, kedves srácok jönnek be. Fontos számomra még, hogy legyen toleráns, és valamilyen szinten megértő is. Ha szomorú vagyok, akkor akár csak egy öleléssel is fel tudjon vidítani. Meg ugye, azért lehessen vele beszélgetni a szexnél és a bulizásnál komolyabb témákról. (Persze, nem azt mondom, hogy karót nyelt legyen, csak ha szeretnék egy kicsit magasabb intelligenciaszintet igénylő témáról beszélgetni, akkor lehessen rá számítani.) Meg az sem hátrány ha szereti az állatokat. De amúgy nem szeretem az ilyeneket, hogy 2 oldalon keresztül akkor felsorolom, hogy ki jön be, és milyen nekem a nagy "Ő". Úgy vagyok vele, hogy ha majd találkozok vele, akkor tudni fogom, és onnantól kezdve már nem fog számítani az, hogy kék a szeme vagy barna, hogy 20 milliója vagy 20 ezer Forintja van, hogy 180 cm, vagy 160 stb. 14L
2015. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legyen legalább olyan magas mint én, legyen jó fej és legyen valami közös érdeklődésünk. Hogy a szeme, haja, bőre, akármilye milyen színű az majd akkor derül ki ha találkozok vele :)

15/l

2015. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!