Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? (Lent)

Figyelt kérdés

15 éves cigánylány vagyok. (Sajnos)

Van egy magyar srác aki 8 évig osztálytársam volt. És együtt jártunk 1 évig én nagyon szerettem őt,elvileg ő is szeretett,de viszont mikor szakítottunk nem beszéltünk 3 hónapig aztán nem rég beszéltünk telefonon 4 órán át és azt mondta nem felejtetett még el szeret most is. :)

De a szüleink nem engedik, hogy együtt legyünk az ő szülei is elvàltak es az enyémek is. Mindketten anyukánkkal élünk, és kiderült annó,hogy együtt vagyunk anyukáink megtudták és vége lett a baratsaguknak. (Mivel baratnők voltak és járt hozzánk az anyukája). Szerintetek az a baj, hogy cigány vagyok? Pedig gimnáziumba járok és eddig mindig kitűnő voltam, gyűlölöm a nem normális, tanulatlan, közmunkás, tizenévesen szülő cigányokat. És szerintetek szeret ez srác? (Ne iteljetek el, hogy ilyen fiatalon volt baratom,de en nagyon szeretem őt es fontos is.) Bocsi az ekezet, es helyesirasi hibakert, de tableton vagyok.



2015. júl. 28. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, gondold át, vedd végig, milyen következményei lehetnek, ha a srácot békén hagyod, elfelejted / barátkozol vele / újrakezditek (pro-kontra lista:)).

Szülőkkel ezt meg kell beszélni. Joguk van ahhoz, hogy véleményt nyilvánítsanak, de eltiltani csak akkor, ha a fiúval való kapcsolatod rossz hatással van rád, akár rá.

Én a srácnak így első telefonálás után nem hinnék, de idővel kiderülne.

Miért lenne baj, hogy cigány vagy? Ez szerintem olyan, mintha baj lenne, hogy szürke a szemem és református vagyok.:)

2015. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem az a baj, hogy cigány vagy. Ha ez gond lenne az anyukájának, akkor eleve nem lett volna anyukád barátnője.

Valami más oka lehet annak, hogy a szüleitek már nincsenek jóban.

Egyébként miért szakítottak? Ki szakított? Talán ezen kaptak össze a szüleitek is. Biztosan mindegyik védte a saját gyerekét.

2015. júl. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, bár ilyen rendes cigány lányok lennének mindenhol.
2015. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülői éberség kijátszható, hajrá!
2015. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én meglehetősen fajgyűlölő vagyok, bár a kivételnek maximálisan megadom a tiszteletet.

Szóval beszélj a sráccal, ha akartok egymástól még valamit akkor nincs kérdés. Legyetek együtt titokban vagy sem. Korábbi hozzászóló jól beszél, a szülő csak akkor szóljon bele a kapcsolatodba ha az neked hátrányos helyzetet teremt.

2015. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!