Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas lány vagyok. Ötlet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lány vagyok. Ötlet, vagy bármi, hogy kicsit jobban eltudjam magam fogadni?

Figyelt kérdés

Körülbelül 176 cm vagyok, 64-65 kg. És mivel még 16 sem vagyok, valószínű, hogy növök még.

A korosztályomban pedig inkább több a nálam alacsonyabb srác, mint magasabb.

Megállapításom szerint az arcom az elfogadható kategória, sportolok is, de valahogy mégsem találom a helyem egy fiúkkal való ismerkedés során.

Nem arról van szó, lehet velem hülyülni és nyitott is vagyok indenre, elég közvetlen személyiségem is van...csak a magasság...



2015. júl. 28. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, itt a fiúk 1/3-a magasabb nálad, köztük én is a 192 centimmel. Szerintem nem sok problémád származhat belőle...
2015. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És hány éves vagy?
2015. júl. 28. 20:24
 3/21 schocko ***** válasza:
100%
Valószínű nem fogsz nőni már, a lányok előbb megállnak a növekedésben, a fiúk viszont tovább szoktak nőni, még 20 éves koruk után is egyesek...keress idősebb fiúkat...
2015. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17
2015. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is 176 cm vagyok, csak 49-50 kg, és 13 éves... Szóval az én esetem még durvább :/ És még ki tudja, meddig fogok nőni... Ha ez megvigasztal :D
2015. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jöjj össze egy magas sráccal :)
2015. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

En 174 vagyok,14 eves,55-56 kg.

De én nem hiszem,hogy jövök meg,max 1-2 cm-et,mivel én 13 eves korom ota fel cm-et nottem.

2015. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok... Inkabb nem jövök,mint jövök...
2015. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én 175 cm vagyok, igaz már idősebb és nem fogok nőni. Viszont én már 14 évesen ekkora voltam és azóta nem nőttem egy centit sem.

Nagyon sok fiú magasabb nálam, de az alacsonyabbaknak is tetszem. Úgy általában szeretik, hogy magas vagyok, vékony, hosszú combokkal.

Szerintem semmi baj a magasságoddal. A korod alapján ez most egyébként is az önmagad elfogadásának, stílusod megtalálásának időszaka. Nyilván a fiúk terén is még csak most fognak az első tapasztalatok jönni.

Ne foglalkozz a magasságoddal és akkor másokat sem fog zavarni.

2015. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj, mer magadnak ártasz vele. Hallottam egy olyat, és tetszett, hogy valakinek az a véleménye, hogy amikor eljön az ideje, hogy két adott ember megtalálja egymást, akkor meg fogják. Aszonta, hogy szerinte, ha mind2-en készenállnak kapcsolatra. Akkor összefutnak, össze tud fűződni a sorsuk.
2015. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!