Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tetszek valakinek? 15L

Figyelt kérdés
Most megyek majd középsuliba, és még fogalmam sincs a dolgokról. Mivel miközben a többi lány fiúzott, én aközben a fiúkkal inkább haverkodtam, xboxoztam, és a szerelem meg az ilyen dolgok eszembe sem jutottak, míg el nem mentem a középsulim szakkörére. Ott még nem ismerték (még most sem) a természetemet, ami eléggé fiús, és én a naivitásommal azt hittem hogy a fiúk barátkozni akarnak velem, mígnem rám nem szól az egyik lány akivel összebarátkoztam hogy hogy nem veszem észre hogy tetszek nekik... így mikor odajött az a srác aki a legtöbbet foglalkozott velem megkérdeztem, és erre az volt a nagy válasz, hogy "nem egyértelmű?! " szóval eléggé le vagyok maradva.. xD :')

2015. júl. 30. 02:34
 1/2 anonim ***** válasza:
onnan hogy a tekintete sokszor rádtéved, próbál minél többször a közeledben lenni
2015. júl. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Xboxoztál? *_*


Egyébként keresi a társaságod, mindig a szemedbe néz :D

Ha fb-n rádir akkor is valami gyanús lehet :D


Szóval ilyenek :P


15 F

2015. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!