Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen smároltunk, beszélnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen smároltunk, beszélnem kéne vele?

Figyelt kérdés
Mindjárt 15 vagyok, és táborban voltunk, ahol eléggé sokat ittunk. Én olyan sráccal smároltam, akivel egyébként nem voltam olyan jóban. A végén egymás mellett feküdtünk (ruhában) és a keze elégge sok helyen járt. Azt mondta tetszem neki, de nagyon részegek voltunk mind a ketten, és most nem tudom, meg kéne-e beszélnem vele mi történt. Azt hiszem, kicsit tetszik.

2015. júl. 31. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Beszéljetek, abból baj nem lehet, de azért grat hogy így beb*sztál 15 évesen 😂
2015. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Fura vagy...
2015. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Javítom egy 14 éves kiscsaj b@ szott be igy , és taperoltatta le magát
2015. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy ilyen vagy!!! Ezért mész táborba? Én kikötöznélek otthon az ágyhoz...
2015. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem miert pontotatok le de egy majdnem 15 éves az még csak 14, és az eltévedt pár helyre a keze az tapi. És nem tartom

Normálisnak h egy 14 éves ennyit igyon, h egy nem is kedvelt fiúval smároljon majd agyba bujjon vele .

Szülei biztos büszkék rà, h ezért megy táborba

2015. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah. Elég csak a közelségét keresned, a többit bízd rá.
2015. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!