Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki megértetni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki megértetni a volt barátom viselkedését?

Figyelt kérdés
Szakítottunk Dáviddal, mert otthagyott más lányért. Aztán adtam neki még egy esélyt (amiért utálom magamat), és újra lebukott, hogy mások felé kacsintgat. Ismét vége szakadt a kapcsolatunknak, ő összejött azzal a lánnyal, akivel korábban a hátam mögött összeszűrte a levet (Enikő), és nekem is lett új barátom, Norbert. A barátnőjével az összes mozzanatukat az orrom alá dörgölte, hiába mondtam neki, hogy ez engem már nem hat meg. Közben elkezdett kutatni az én barátom után, és arra is rájött, hogy hol lakik. De én addigra már szakítottam Norberttel is (ő is megcsalt). Dávid újra elkezdett udvarolgatni nekem, (mert szakítottak Enikővel) de én nem kértem belőle. Kiderült, hogy csak pótlék lettem volna, ha a mostani barátnője (Krisztina) szakítana vele. Másnap megüzente nekem az egyik haverommal, hogy csicska vagyok. Kérdeztem, hogy miért nem meri a szemembe mondani, erre bocsánatot kért, és találkozót akart megbeszélni, de elutasítottam. Azóta nem írt. Valaki, aki jártas ezekben az ügyekben, el tudná magyarázni, hogy miért csinálja ezt Dávid? És mit kellene tennem? (Bocsánat, ha túl hosszú vagy érthetetlen.)
2015. aug. 5. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az kimaradt hogy mind 13-14 évesek lehettek kb. Az a szint ez a kérdés.
2015. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, őszintén sajnálom, ha a kérdés alapján 13-14 év körülinek gondolsz. 20 éves vagyok, de nem tudom, ez miért lényeg a kérdés szempontjából. Kicsit hasznosabb válaszokat várnék.
2015. aug. 5. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi mindenkit meg kaphat egy csettintesre. Szerintem ne foglalkozz vele. Ha az utcan meglátod es köszön akkor köszönj vissza de többre ne reagalj, setalh el mellette... csak szórakozik veled :/
2015. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok vulgáris szavakat használni, sértegetni bárkit is, de Dávidnak nem nőtt be a feje lágya és csak lyukra megy. Nem biztos magában és mivel éretlen is, úgy próbálja az önbizalmát növelni, hogy egyszerre több mindenkivel kikezd.
2015. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod, hogy hagynod kéne Dávidot.Ennek mi értelme? Hiszen kiderült,csak pótlék lennél neki.

20évesen ezt érezned és tudnod kéne.tényleg tini szinten viselkedtek.

Remélem hasznos tanácsot adtam.:)

2015. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!