Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 evesen (lany) kinek engedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 evesen (lany) kinek engedik egyuttalvast baratjaval? Mert nem biznak bennunk? Velemeny? Szerintetek hany eves kortol normalis?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, kikről beszélsz, de én megengedem.


51/f

2015. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
mert azt hiszik hogy ha együtt alszanak akkor sexelni fognak de azt máshol is meglehet oldani
2015. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Együtt alvás?:D nekem még meg se engedik h fiúm legyen nem hogy még vele aludjak jó gyerek😁😁😁😁😁
2015. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább otthon, mint egy bokorban, vagy ki tudja hol. Én lányom először 17 évesen mutatta be a barátját, természetesen megengedtem, hogy itt aludjon. De előbb is megengedtem volna, ha úgy alakul, bizalmas a viszonyunk.
2015. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nem volt pofán fiút hazavinni. Panelben tök ciki. Egyik szoba a másik mellett. Jó hogy nem úgy szexelek, hogy a szüleim a másik szobában hallják :)

Megoldottuk nap közben, de persze nem 15 évesen. Lesz még elég időd együtt aludni valakivel. Nem hiszem, hogy ez olyan létkérdés lenne.

2015. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha tudjka hogy ha annyira akarubk barmikor tudunk szexelni.. akkor este egyuttalvast mert nem engedik ha delutan viszont ugyanougy agyba tv zunk pl..
2015. aug. 6. 19:43
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
én 15éves voltam, amikor először hazavittem a pasimat és anyuék azt mondták, hogy ha azt akarjuk, akkor min 1évet várnunk kell vele, különben oda lesz a bizalmuk és sikerült ellent mondanunk a nagy kisértéseknek és akkor igazságtalanságnak tartottam, de így utólag azt mondom, hogy igazuk volt,mert ha akkor megtettük volna, akkor lehet, hogy pár hónapra rá szakítottunk volna,de így, hogy együtt kellett "átvészelnünk" ezt az időszakot, így sikeresen ünnepelhetem vele a 3.évfordulónkat,persze volt olyan abban az 1évben, hogy többször is egymásnál aludtunk, de nem volt semmi se
2015. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem eszembe sem jut h nalunk aludjon....most minek tegyek mindenkit kellemetlen helyzetbe?
2015. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Én pár napja múltam 15 éves, mikor összejöttem a barátommal. Rá fél évvel aludtunk először együtt. Apuval élek, nem rajongott az ötletért, de azt mondta, ha valaminek meg kell történnie, akkor az otthon egy ágyban legyen, ne egy parkban vagy bokorban. Persze ez attól is függ, hogy kit mennyire tartanak érettnek a szülei. Egyébként szerintem hiába tervezi valaki, hogy "csak együtt alszunk", mert amikor ott fekszik melletted a szerelmed, akkor azért a hormonok tombolnak...:)

Mondjuk személy szerint én sem feküdtem le a barátommal az első együtt alvás során.

Csak akkor vetemedj ilyenre, ha biztos vagy benne, hogy fel vagy készülve minden eshetőségre :) Én jól döntöttem, 2 éve már tökéletesen megvagyok a barátommal :) Sok sikert!

2015. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

mert féltenek és nem akarják hogy baromságot csinálj

15f

2015. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!