Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez? Tobbi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Miert van az hogy ha en tetszek 10 fiunak akkor nekem a 11 kell? Ezt most nem ugy kell erteni hogy 10 fiubak tetszem olyan szep vagyok hanem ugy hogy ha en tetszek valakinek nekem biztos mas kell . amugy lany vagyok de szerintem erre rajottetek

2015. aug. 6. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
pacsii, en is ilyen vagyok. ~egy srac
2015. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az ember képes lenne azt megoldani hogy szerelmes legyen belé az az 1 ember aki neki tetszik akkor túl könnyű lenne az élet. Ez tipikus pacsi 2.0

17/f

2015. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nyiss te a fiú felé. Nem fog nyomulósnak tartani, ha normálisan próbálsz felé közeledni. Nem hiszem, hogy bármelyikünk bánná, ha egy lány kezdeményezne. Még akkor sem, ha nem éppen az esetünk, szóval csak bátran. Sok sikert!
2015. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat ! :)
2015. aug. 7. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!