Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a szülinapi ajándékokról a 21 éves barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Szóval a barátom nagyon messze lakik de végre meglátogatom. Születésnapja lesz, és már készítek neki egy kis személyesebb ajándékot (kézzel), illetve gondolkodom egy karkötőn, amibe valamit (még nem tudom mit) belegravíroztatnék. Valami velünk kapcsolatosat.

Illetve a másik része az ünneplésnek:

Még nem feküdtünk le egymással (6 hónapja vagyunk együtt), és mivel tengerpart közelében leszünk, úgy tervezem hogy van ott egy rész ahol nem jár senki és oda vinnék ételeket. Sütnék tortát, meg csokifondüt készítenék eperrel illetve más ételeket piknikhez... meg persze pezsgő vagy valami behűtve:) Nagy pokróc a homokban kis lámpásokkal körülvéve. Ez persze estefelé kezdődne, nem tudom olyan hat fele. És hogy akkor aludhatnánk ott, és esetleg meg is történhetne a dolog - mert már tudom, hogy nagyon szeretné, csak nem sürget:). (A hely 100%-ig embermentes:D)


Mit gondoltok erről?:)



2015. aug. 7. 02:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

*.* Nincs belőled 1 másolat? :O


Irígylem a barátodat nagyon! :D :)

2015. aug. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon tetszene neki de ne tulozd el vegulis ferfi a baratod :)

18/L

2015. aug. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm:))


Igyekszem nem eltúlozni. A fények lehet nyálasan hangzanak, de az csak azért kell mert sötét lesz:D és így hangulatos.:)

2015. aug. 7. 02:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez lesz élete legszebb szülinapi ajándéka :D jól kieszelted! ;)
2015. aug. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gergely182003 válasza:
Szerintem a karkotore nincs szukseg :) Finom kajat csinalsz neki, vegre megkap, hidd el, a karkoto el fog halvanyulni :)
2015. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!:)


Igen, megfordult nekem is a fejemben hogy kisebb jelentősége lesz:D

2015. aug. 7. 14:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy akkor kisebb jelentősége lesz a karkötőnek, de az később is megmarad, és ha ránéz majd (illetve ha gravírozva van a szöveget olvasva) jóérzéssel mindig felidézheti ezt a napot. Szóval szerintem mindenképp adj neki karkötőt is. Az még később nagyon is be fogja hozni a hátrányát a többivel szemben.
2015. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Imádom a logikádat!


Kérdező

Szerintem is tökéletes.

Majd írd, mi lett a vége

2015. aug. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 igen amúgy én is erre gondoltam :)
2015. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper ötlet az egész így, ahogy van! És a karkötő is az előbb említett okokból.

Tényleg írd majd meg, hogy hogyan sikeredett, mi volt! :)

2015. aug. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!