Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még valaha barátnőm, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valaha barátnőm, ha 18évesen elkezdtem kopaszodni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 16:38
 1/7 anonim válasza:
Persze. Nem minden lanyt erdekel ez.Bar teny es valo, hogy nehezebb dolgod lesz, de nehogy feladd! :)
2015. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél több hibád van annál nehezebb lesz találnod, de annál értékesebb lesz ha valaki a (sok) hiba ellenére is tud szeretni.
2015. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legjobb haverom kopasz, nagy kan. Ha a haj számít, elképzelni sem tudom mi lenne vele. Effektíve betemetnék a csajok (most is betemetik...)
2015. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem, bár nem feltűnően, csak ritkul az eddig nagyon sűrű hullámos hajam. Először is próbálj meg direkt erre kitalált sampont használni (pl. Bánfi), tényleg segít, nekem azóta jobb. Egyébként igen, nehezebb lesz, de ha tényleg elkezdesz kopaszodni, a nullásgép a legjobb megoldás, akkor nem is fogják tudni hogy kopaszodsz. Mondhatod, hogy ez a stílusod. :)
2015. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bátyám is kopasz, ettől még havonta más csaja van... nem ezen múlik semmi.
2015. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne én is kopasz vagyok és nekem is van. Én 18 éves koromban kezdtem kopaszodni azóta a nullás gép is jó barátom lett. Két hetente letolom, mert a fejem tetején már ritkább a haj jóval mint oldalt.
2015. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetováltass vonalkódot a tarkódra, hordj öltönyt és hívd mostantól 47-esnek magad. :D
2015. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!