Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szőke vagy barna lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szőke vagy barna lányok jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barnák
2015. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
a szőke mint a kamilla
2015. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Bár én nem vagyok fiú de azt olvastam gondoltadvolnán h a fiúk nagy többségének a barna lányok jönnek be inkább. De nem hiszem h amúgy csak a hajad figyelnék. Szerintem ismerkedéskor nem számít annyit h milyen színű a hajad :)
2015. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Vörös de amugy ha a kettö közzül kell választani akkor szöke de abbol is az ilyen nagyon szöke nem tudom minek mondják de ilyen tényleg csak szöke semmi barna nincs benne az nagyon bejön. De amugy nem a hajszin számit. Attol még ugyanugy összejönnék egy lánnyal mert hogy barna a haja.
2015. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
40%

Itt is látom, másutt is: "Nem számít a hajszín!"

Igaz! Nem számít! Ami számít, az a megjelenés és főleg a mentalitás!

Az viszont biztos, hogy a jellemző mentalitás párosul a hajszínnel!

Nekem a barna lányok tetszenek! Nagyon sok szőke ismerősöm is van, de ők festett szőkék!

2015. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 cseriii ***** válasza:
100%
Az, hogy most le írják páran, hogy nekik melyik szín jön be az nem azt jelenti, hogy az számít ha egy lányról van szó. Nekem volt már barna,fekete,szőke hajszínű barátnőm is. Szóval nem a szín számít.
2015. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gérard G. válasza:
32%

A legtöbb embernek a vörös szín jön be, mivel ez az agyunk számára szexuális felhívás.

A haj annyit számít mint keretben a kép.Lehet akármilyen a keret, ha a kép nem illik hozzá, vagy lehet akármilyen a kép ha a keret nem illik hozzá.

Ezt így nem lehet megállapítani, ha raksz ki magadról egy képet, akkor elmondják milyen haj illik hozzád.


Ismertem embert, akinek a természetes haja egyáltalán nem illett hozzá, viszont miután szőke lett szinte teljesen megváltozott.


Van ilyen szőke lány: [link]



És ilyen: [link]

(Amúgy sem szép, de szőke hajjal... Kaptárba ilyen smink mellett berakhatnák)

2015. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz szép szőkén is meg barnán is.
2015. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szőke az jobban bejon persze ha nem festett
2015. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!