Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ciki neki? Vagy miert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki neki? Vagy miert nem jött oda koszonesnel?

Figyelt kérdés

Van 1 srac, akivel igazából csak barátok vagyunk ( neki nem jövök Be es O sem nekem, legalábbis mint pasi :D ).

Fb-on bejeloltem es ugy kezdtünk el beszelgetni ( ramirt, hogy honnan ismerjük egymast), eloben mar többször talalkoztunk ( barátok, akik inkabb felnőttek, szoval anya es az O szülei ugyanazt az embert ismerik es ugy 'alakult ki' egy társaság, 20-25 ember :D ) de amikor talalkoztunk akkor soha nem beszéltünk :/

Amikor először talalkoztunk ( azóta, hogy Fb-on beszélgetünk), akkor amikor odaertek akkor mindenkit korbepusziltak, a szülei mindenkit, de O, amikor meglátott engem ( a házban voltam, a többiek kint) akkor nem jött oda, csak rám nézett ( normális feje volt :D ) es kiment, mellettem meg állt 1 csaj, de O idősebb nálunk, csak gondolom azert nem puszilta meg ot sem, mert hulyen néz ki, hogy ot igen, de engem mar nem, pedig kb 1 méterre álltam a csajtol :D

Aztán velük jöttünk ( anyaval) haza, amikor kitettek, akkor a szülei ugyanúgy megpusziltak es a srac anyát igen, de engem megit kihagyott :/


Es anya azt mondta nekem, hogy ha csak 1 lépéssel közelebb megyek akkor lehet mar O is odajön

Hat...lehet :D


Es szerintem azert nem jött oda, mert cikinek érzi, ahogy en is, hogy egyidősek vagyunk.

Ez majd 10-20-30 év múlva mar nem lesz gaz, hiába vagyunk egyidősek, de most meg picit fura vagy nem tudom :D

De gondolom értitek :D


Mondjuk nekem elég lenne egy ölelés is :D

Bár az lehet ugyanúgy fura lenne mindkettőnknek :D :/

Mert akkor talan méginkább 'közel kerülünk' egymáshoz :D


Es szerintetek is azert nem puszilt meg, mert cikinek érzi? ( nincs tele az arcom pattanasokkal vagy ilyesmi, szoval nem undorító :D )


Es legközelebb, ha találkozunk akkor tehetnek valamit? ( mármint nem fogom letamadni egy puszival :D )



15/L, 16/F



2015. aug. 12. 12:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy végülis nem vagyunk egyidősek, ebbe ne kossetek bele :D

7 hónap van köztünk, O par napja 16 eves :D

2015. aug. 12. 12:34
 2/4 theazombiee ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tetszel neki és avarban volt. De az is lehet, hogy nem. Szerintem ha többször találkoztok és élőben is elkezdtek beszélgetni simán megölelheted. Mondjuk, ha nem jön be, akkor nem értem, hogy miért ilen nagy probléma, hogy nem puszilt meg.
2015. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az érzést.

Ilyenkor itthon a fallba csapkodom a fejem, hogy miért születtem egy kibszott nagy pötsnek.

2015. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elvileg nem tetszem neki, legalábbis azt mondta ismerősnek ( nem en mondtam, hogy kérdezze meg :D )

Es azt irta, hogy idősebb lany jon be neki :D



Csak olyan rosszul erzem magam, hogy rámnez/észreveszi, hogy ott vagyok aztán fogja magát es vagy kimegy vagy nem jon oda :/

Es nem tudom, hogy zavarban van vagy megis mi baja van :(

2015. aug. 12. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!