Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik ígéretemnek tegyek eleget?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ígéretemnek tegyek eleget?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel van egy közös fiúbarátunk, nem tetszik neki egyáltalán, nekem se, de elcsattant köztünk egy csók, és azt kérte a srác, hogy ne mondjam el a legjobb barátnőmnek se, én ezt meg is ígértem.

A barátnőmmel pedig megígértük, hogy mindent elmondunk egymásnak, és félek, hogyha egyszer kiderül, elveszítem a bizalmát.

19L


2015. aug. 12. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Eléggé egyértelmű. 15/f
2015. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor áruld el nekem is, bátran!
2015. aug. 12. 15:31
 3/9 bithorlo válasza:
100%
Melyik barátságot gondolod tartósabbnak? Amúgy, ha volt csók, akkor az már nem igazán nevezhető barátságnak. 😉
2015. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőd és egy fiúbarátodról van szó. Love meg nem lesz.

A barátnődet válaszd.

2015. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkepp mondd el a baratnodnek szerintem.
2015. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmondod a barátnõdnek, de erröl a srác nem jell tudjon, a csaj pedig ne mondja el senkinek se és el van intézve.
2015. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
bennem az merült fel,hogy miért ne mondhatnád el a legjobb barátnödnek? mi az hogy elveszited a bizalmát?? elvégre nem jöm be neki a srác. Ha bejönne neki és tudván tudva csokoloztál a sráccal na akkor ez a kérdés jogos lenne.. nem?
2015. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogyha valahogy mégis kiderülne később barátnőmnek, akkor esne neki rosszul, hogy na ezt jól elhallgattam.

És a fiú barátságát is sokra tartom, és tudom, hogy olyan, hogy ami titok az titok, és nem bocsájtaná meg nekem, hogy a lelkemre kötötte, hogy ne mondjam el, és én mégis.

2015. aug. 12. 18:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Másfelől azt gondolom, hogy legjobb barátnőm megértené, hogy nem miattam nem mondtam el, hanem a srác miatt, míg a srác nem nézné el ezt nekem, és annyi lenne a 3-asban időtöltéseknek.
2015. aug. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!