Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi által figyel fel egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi által figyel fel egy fiú egy lányra? Többi lent.

Figyelt kérdés
Suliidőben többet láttuk egymást, mert egy városba járunk iskolába. Néhányszor amikor láttam, figyelt, megfordult utánam, de semmi komoly. Egyszer bejelöltem facen, aztán visszajelölt lájkolt párat, szülinapomra üzit írt. Azóta semmi nem történt, de nekem bejön. Nem csajozós ahogy elnéztem. Én sem vagyok egy flörtmester, nem tudom mit lehetne tennem. Segítséget szeretnék, köszi. 17/l

2015. aug. 12. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne a jewbookon éljétek az életeteket.


Odamész hozzá és beszélgettek.

Nem nagy dolog szerintem.

2015. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ott élek, nem is szeretem....ha egyszer lesz egy gyerkőcömés megkérdezi hol ismerkedtél meg apával nem akarom azt mondani neki hogy neten kislányom. Nem szeretem, ezt a "internet nélkül nincs élet" dolgot. De ugy érzem hogy tényleg összeillenénk, ha merne szolni az egyikünk a másikhoz. És én lány létemre nem szeretnék nyomulni..ha értitek.
2015. aug. 13. 13:23
 3/3 anonim válasza:
Amikor szembe jön veled próbálj meg incselkedni: türd el a hajd nézz rá mosolyogj rá. Ez a fiúknál nagyon bejön (nálam nagyon) ÉS NÉZZ A SZEMÉBE őszintén és bájosan
2015. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!