Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy fiú és egy lány és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy fiú és egy lány és már több éve legjobb barátok és hirtelen összejönek az szerintetek nagy szentségtörés lenne ha már lefeküdnének egy olyan 5 napon belül? Nem rólam van szó csak ezen úgy elgondolkodtam! :D Érdekel mit gondol erről a nép.

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 05:17
 1/4 theazombiee ***** válasza:
100%
Szerintem ez a lefekvés dolog nincs időhöz kötve. A lényeg, hogy mind két fél akarja, mások véleménye meg nem fontos.
2015. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy egy rohadt szemét mázlista vagy! Azt!
2015. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen oké, meg ahogy az egyes mondja, amúgy se kell mások véleményével törődni, annyi a fontos, hogy a két fél akarja.
2015. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D igazából azt nem is értem ezért miért vagyok mázlista..
2015. aug. 14. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!