Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiányos fiúk senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányos fiúk senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés

Aki szeretet, öleléshiányos és félénk fiú aznem kell senkinek?

Általános iskolában ilyen kis torzfejű voltam... 1 év alatt rengeteget fejlődött az arcom, de ebből adódóan nem öleltek meg és nem érdeklődtek utánam lányok.

Mostmár félénk és gátlásos vagyok ezért nem is nyitok senki felé.... Így már nem is lehet esélyem barátnőre? Mert mivel nem próbálom így nem tudom.


Tudom jelenleg alkalmatlan lennék rá, de akkor is jó lenne.

Még fiatal vagyok és most lenne jó kihasználni, de így hogy lehet? :/

16/f


2015. aug. 13. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:

erőt kell gyűjtened és lépned ha barátnőt akarsz...


22F

2015. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eltaláltad, senki nem sem kellenek. A lányok ugyanis olyan pasasra vágynak, akire érzelmileg tudnak támaszkodni. Egy szeretethiányos pasi sajnos erre nem alkalmas, mert egy keményebb pasi ráfúj egyet, és összedől mint egy faház.


Azt javaslom, hogy változz meg. Kezdj el sportolni, és önfejlesztő irodalmat olvasni. Te még nagyon fiatal vagy, előtted az egész élet, ha szorgalmas vagy, pár év alatt eljuthatsz egy olyan szintre, hogy már válogathatsz a nők között.


Sok sikert.

2015. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Leírásod alapján tökéletes lennél Naruto főgonosznak :D Ha nem akarsz életet végéig egy jellemtelen lúzer lenni, legyél sorozatgyilkos, vagy valami, amire felfigyelnek. Nőt úgyse fogsz kapni, keress alternatív szórakozást.
2015. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

hát ha nem lépsz senki felé, nem fognak észrevenni... nekem attól kellhetnél, ha jól el tudnék veled beszélgetni, bejönnél, kedvelnélek, stb :) csak túl kell lépni azon, amik eddig voltak, és élvezni az életet, ismerkedni :D

16/L

2015. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont azt gondolom, hogy a szeretet, ha van valakinek nem fogy el. Nekem megadták ezt a Szüleim, jó példákat láttam.

Tehát tudnék belőle adni bármennyit egy fiúnak... Viszont a baj csak az, hogy akinek adtam eddig, attól sosem kaptam kóstolót az övéből...

2015. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
ha beszélgetni van kedved egy hasonló érzésű lánnyal akkor írj :D 14/l
2015. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a szeretet hiányos fiúk általában nagyon cukik :D
2015. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jarj el konditermebe attol arrogans leszel rovid idon belul az majd segit 16/f
2015. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én kifejezetten bírom az ilyen pasikat :)
2015. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Változtatnod kellene, önbizalmat gyűjtened. Ha gondolod adhatok tanácsokat privátban.
2015. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!