Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Csak en vagyok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Csak en vagyok ilyen vagy ti is?

Figyelt kérdés

Szoval nekem csak olyan pasi jon be aki sportol ..de nem biciklista meg futo ... Inkabb kezilabdasok (nem csak magyarok) csak en vagyok ilyen hogy a sportolo pasik jonnek be ?

17/L



2015. aug. 13. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is a probléma a bringázással és a futással?
2015. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolom én azt hogy a bringáézók és futóknak nem olyan erős izmaik vannak hanem inkább jó érhálózatuk(gyengébbek kedvéért ez azt jelenti hogy szívós sokáig bírja a viszonylag nagy terhelést ami viszont nem az ereje csúcsa átl.) és nincs baj ezel lányom a nőnek sokszor egy egészséges izmos test imponáló csakúgy mint a férfiaknak a kerek dolgok :)
2015. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából ennek kellene, hogy normálisnak legyen... De tekintve, hogy a világ népességének 90%-a úgy néz ki, mint egy rakás szar, ezért nincs elvárás a másik külsejét tekintve, és gyorsabban terjednek a "fogadd el önmagad" meg "kövéren is szép vagyok" idézetek meg postok, mint a fekete halál.
2015. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt megnézném, nekem aki gyerekkorom óta bringázik, fut, vagy a konditermes alakoknak van-e erősebb lába... :)

Ahogy az erő is érdekes kérdés. Hiába van valakin rengeteg izom, ha nincs hozzá tüdeje. Akkor semmit sem ér. Nem vagyok szétgyúrt alkatú, sportos vagyok. De a gabonás zsákokat a nagyapám padlására szó nélkül felhordom a vállamon, míg láttam már sok kigyúrt férfit, fiút aki egy csemperagasztós zsákot (25kg) lihegve cipelt.

2015. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Látszik, hogy full hülye vagy az erőhöz. Mutass nekem egy futót/biciklistát, aki 250+ kg-val fog guggolni, és 400 kg felett deadlift-et végezni. Köszi.

2015. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!